Vakantiehuis Vorden
niet op een vakantiepark
Huiscode: DG132 Huiscode: DG132
5 personen 5 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,2 Heerlijk
179 beoordelingen
DG132
camera 26
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(179)

Prachtig 5 persoons vakantiehuis met hottub in Vorden, Achterhoek Gelderland.

Dit prachtige vijfpersoons vakantiehuis, met eigen hottub, ligt aan het eind van een lange oprijlaan met fietsuitloop aan de achterzijde naar wandel- en fietsgebied. Vanuit dit vakantiehuis kunt u op uw gemak per auto, fietsend of wandelend de schitterende omgeving verkennen. Laat u verrassen met al hetgeen de Gelderse Achterhoek u heeft te bieden. In deze streek vindt u tal van mooie landelijk gelegen landhuizen en kastelen in een voor de achterhoek zo kenmerkend coulissenlandschap. Zwemmen kunt u in het openluchtbad van Hengelo(Gld). Lekker shoppen kunt u in de Hanzestad Zutphen op 10 kilometer of breng eens een bezoekje aan het historische en kleinste stadje van Nederland, Bronckhorst. Een echte aanrader!

Het vakantiehuis is de helft van een royale twee onder een kap woning. U komt binnen in de hal met plavuizenvloer. In de hal vindt u een toilet met urinoir en bidet, een wasruimte en een provisiekast met aardappelkelder. Ook de woonkeuken is voorzien van een plavuizenvloer en is volledig ingericht met een ingebouwde gaskookplaat, vaatwasser, combimagentron, filter koffiezetapparaat en een koel- vriescombinatie. In de woonkamer vindt u een sfeervolle houtkachel en heeft u prachtig uitzicht over landerijen. De hoofdslaapkamer is voorzien van een luxe badkamer met ligbad, douche en een toilet. Op de eerste verdieping vindt u de overige twee slaapkamers waarvan er één over een tweepersoonsbed beschikt en één over een eenpersoonbed. Tevens beschikt u over een heerlijk ruime tuin voorzien van terras met tuinmeubelen en een hottub. Er is voldoende parkeerplaats om uw auto('s) te parkeren.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Het meebrengen en stallen van een paard is mogelijk. Neem voor meer informatie contact op met één van onze medewerkers.
  • U kunt ter plaatse tegen betaling een barbecue huren.

Kenmerken

icon Vakantieboerderij
icon Oppervlakte: 80 m²
icon Hottub
icon Open haard
icon Filter koffiezetapparaat
icon Senseo

Indeling

Slaapkamers 3
Slaapplaatsen 5
Bedden 5
Sanitair
Toiletten 2
Douches 1
Baden 1

Locatie en omgeving

Vorden, Gelderland

Ervaar in Vorden de rust van het platteland en ontdek het wild in de natuur. De omgeving van Vorden is absoluut uniek: de vele kastelen en de hoeveelheid wandel- en fietsroutes zullen er voor zorgen dat u zich zeker niet hoeft te vervelen. In Vorden is een VVV-kantoor aanwezig en een sportorganisatiebureau, waar u indien gewenst activiteiten op locatie kunt regelen. Het dorp heeft een gezellige kern met winkeltjes en restaurants en in de nabije omgeving vindt u de historische Hanzesteden Zutphen en Deventer met voldoende winkel- en uitgaansmogelijkheden. Voor een dagje uit zijn er velen plekken die u kunt bezoeken: Zwem- en sportcentrum De Beemd, Lochemse Golf en Countryclub en De Zwiepse Molen in Zwiep.

Afstanden
icon Meer6,1 km
icon Supermarkt2,7 km
icon Restaurant2,7 km
icon Dorp/stadcentrum4,0 km
icon Bos4,1 km
icon Recreatieplas12,3 km
icon Viswater5,4 km
icon Golfbaan6,4 km
icon Nationaal park2,3 km
icon Attractiepark18,7 km
icon Treinstation15,3 km
icon Bushalte0,7 km
Activiteiten in de omgeving
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen
icon Klimbos

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,2
Gemiddelde cijfer

31 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
oktober 2025
9,7
nl
GerJanne Brand
Verrassend huis en van alle gemakken voorzien. Ideaal voor mensen op leeftijd ( zoals mijn moeder van 87) dat er een slaapkamer beneden is met een aangrenzende badkamer met wc. Hartelijke ontvangst door de eigenaar die er naast woont. Klein nadeel dat het wat gehorig is en bij storm is de ontvangst van de digitenne niet optimaal.
oktober 2025
9,3
nl
Wil Andriessen
Fantastisch huis. Beneden Niets op aan te merken. Boven is ook goed maar het ontbreken van een toilet en of badkamer is voor ouderen een minpunt. Verder was het heerlijk.
september 2025
9,7
nl
Erik Henricks
Prima huis, mooie kamers. En centraal voor het Pieterpad (Laren naar Zelhem).
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken