Vakantiehuis Vorden
Huiscode: DG1702 Huiscode: DG1702
4 personen 4 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
DG1702
camera 24
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark

4 persoons chalet nabij het Kastelendorp Vorden - Gelderland

Dit vierpersoons chalet staat op Recreatiebospark De Reehorst nabij Vorden. Voor een heerlijk vakantie met uw familie, gezin of vrienden bent u bij dit bospark aan het juiste vakantieadres! Ontdek de prachtige natuur van de Achterhoek en wat de omgeving u allemaal te bieden heeft. Dit bospark ligt in het buitengebied van het historische Acht-Kastelendorp Vorden. Vanuit het bospark kunnen verschillende fiets-, wandel- en mountainbikeroutes direct worden opgepakt. Er is een prachtig kinderzwembad met een grote waterpaddestoel en een waterspuitende draak. Aangrenzend is er een ruim speelveld met verschillende speeltoestellen te vinden en een heerlijk terras van het restaurant. Op het terras en in het restaurant kunt u prima terecht voor een hapje en een drankje. Naast het bospark ligt een prachtig openbaar zwembad, waarvan u tegen een speciaal tarief gebruik kunt maken.

In de woonkamer zit een eethoek en een zithoek met TV. De open keuken heeft onder andere een 4 pits fornuis, vaatwasser, koelkast met vriesvak, Nespresso, waterkoker en een magnetron. Er zijn twee slaapkamers met twee éénpersoonsbedden. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Rondom het chalet een heerlijke tuin met een terras voorzien van tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto en er is een fietsenschuurtje.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Het restaurant is niet elke dag geopend, de actuele openingstijden worden ter plaatse aangegeven.

Kenmerken

icon Chalet
icon Oppervlakte: 50 m²
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Vorden, Gelderland

Ervaar in Vorden de rust van het platteland en ontdek het wild in de natuur. De omgeving van Vorden is absoluut uniek: de vele kastelen en de hoeveelheid wandel- en fietsroutes zullen er voor zorgen dat u zich zeker niet hoeft te vervelen. In Vorden is een VVV-kantoor aanwezig en een sportorganisatiebureau, waar u indien gewenst activiteiten op locatie kunt regelen. Het dorp heeft een gezellige kern met winkeltjes en restaurants en in de nabije omgeving vindt u de historische Hanzesteden Zutphen en Deventer met voldoende winkel- en uitgaansmogelijkheden. Voor een dagje uit zijn er velen plekken die u kunt bezoeken: Zwem- en sportcentrum De Beemd, Lochemse Golf en Countryclub en De Zwiepse Molen in Zwiep.

Afstanden
icon Meer9,1 km
icon Supermarkt3,0 km
icon Restaurant2,3 km
icon Dorp/stadcentrum3,0 km
icon Bos0,0 km
icon Recreatieplas5,3 km
icon Viswater3,5 km
icon Golfbaan9,7 km
icon Nationaal park27,8 km
icon Attractiepark24,7 km
icon Treinstation2,9 km
icon Bushalte1,7 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Recreatiepark De Reehorst

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Wasserette
icon Speeltuin
icon Sportveld
icon Vuurwerkarm

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken