Vakantiehuis Vrouwenpolder
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE943 Huiscode: ZE943
7 personen 7 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,1 Heerlijk
14 beoordelingen
ZE943
camera 30
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(14)

Luxe 7-persoons vakantiehuis in Vrouwenpolder met schitterende ligging.

Dit luxe zevenpersoons vakantiehuis ligt op één kilometer van Vrouwenpolder en middenin de polder. Hoe fijn wakker worden is het om vanaf het terras de dag te starten en te genieten van een weids uitzicht over de weilanden?Vrouwenpolder is een gezellige familiebadplaats, aan het strand, en grenst aan twee prachtige natuurgebieden tussen Domburg en Vrouwenpolder: de Manteling, een brede strook land met duinen en bossen en het duingebied Oranjezon. Schone stranden, speeltoestellen en strandloopvlonders over de gehele breedte.Aan de inwendige mens is ook gedacht door de aanwezigheid van een bakkerij, een supermarkt, ijssalon, diverse lifestylewinkels, diverse strandpaviljoens en restaurants.

Dit vakantiehuis is nieuw gerealiseerd in een voormalige Zeeuwse schuur. Het is smaakvol ingericht in een industriële en sfeervolle stijl. De ruime woonkamer heeft een gezellige eethoek en zithoek met TV met chromecast om op uw eigen netflix, youtube etc te kijken. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het terras via de openslaande deuren. In de luxe open keuken ontbreekt het aan niets. Oven, vaatwasser, vierpits kookstel, koelkast, combimagnetron en een filter koffiezetapparaat zijn uiteraard aanwezig. De badkamer heeft een sunshower en een ligbad. Op de begane grond is een slaapkamer met twee éénpersoonsbedden. Op de eerste verdieping is er een slaapkamer met twee éénpersoonsbedden en een slaapkamer met drie éénpersoonsbedden. Er is een apart toilet.
De tuin is ruim en ligt mooi afgescheiden met een groot privé terras met heerlijke meubelen en een bbq. Er is parkeerruimte voor drie auto's op het erf, op de aangewezen parkeerplaatsen.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • De minimale leeftijd voor het boeken van deze vakantiewoning is 25 jaar.
  • Vriendengroepen boven 25 jaar betalen bij aankomst een borg van € 300,- p.p.

Kenmerken

icon Vakantieboerderij
icon Filter koffiezetapparaat

Indeling

Slaapkamers 3
Slaapplaatsen 7
Sanitair
Toiletten 2
Douches 1

Locatie en omgeving

Vrouwenpolder, Zeeland

Het strand van Vrouwenpolder ligt aan de westkust van Walcheren, aan de Noordzee. De stranden in de omgeving zijn breed, kindvriendelijk en schoon. Vakantie bestaat hier uit zon, zee en strand, maar ook uit mooie bezienswaardigheden in grote en kleine dorpen die omgeven zijn door schitterende natuur. Bezoek zoal het historische Veere, dat in zijn glorietijd een machtige handelsstad was waar veel scheepshandel met Schotland werd bedreven. Een uitstapje naar Middelburg is ook zeker de moeite waard, ideaal voor een dagje winkelen. Bezoek er het Zeeuws Museum en kom meer te weten over de geschiedenis van de Zeeuwen of ga naar Deltapark Neeltje Jans en leer over de indrukwekkende Deltawerken.

Afstanden
icon Strand (aan zee)3,0 km
icon Supermarkt2,0 km
icon Restaurant2,0 km
icon Dorp/stadcentrum0,6 km
icon Bos2,8 km
icon Golfbaan9,9 km
icon Nationaal park8,0 km
icon Attractiepark15,9 km
icon Treinstation14,6 km
icon Bushalte4,6 km
icon Zee3,0 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Paardrijden
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,1
Gemiddelde cijfer

8 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Laatste reviews
juni 2024 (via vakantiepark)
9,5
nl
Elise B.
Kregen een zorgeloos gevoel aangezien alles wat we vroegen kon en mocht.
Leuk dat de BBQ met kolen ter beschikking stond en ze de bedden reeds hadden opgemaakt en voor dit alles ook geen meerkost werd aangerekend.
juni 2024 (via vakantiepark)
8,9
nl
Lucienne V.
Prachtig huis sfeervol netjes schoon mooie aanleg
mei 2024 (via vakantiepark)
8,5
nl
Hilde v.
Een luxe accomodatie wat plaats vind in een rustig gebied. Je bent zo bij het strand en je kan ook een dagje Middelburg bezoeken. Accomodatie was schoon bij aankomst en het zag er heel mooi en nieuw uit. Beschikt over een luxe badkamer met bad en douche, inclusief infrarood licht en een zonnebank functie. De bedden waren al opgemaakt waardoor jezelf geen bedlinnen hoefde mee te nemen. De keuken was erg prettig om te gebruiken om zelf te koken of om broodjes af te bakken voor het ontbijt.

Verder had je een eigen terras en kon je ook naar het gezamelijk veldje waar een trampoline en voetbal goaltjes staan. We zijn niks te kort gekomen tijdens ons verblijf, een dikke aanrader voor een relaxed weekendje weg.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken