Ruim 6 persoons appartement aan de haven van Zeebrugge, in België
Een verblijf aan de haven van Zeebrugge betekent frisse zeelucht, brede stranden en eindeloze mogelijkheden voor uitstappen. Dit ruime appartement biedt comfort en sfeer op een unieke locatie aan de Belgische kust, met Knokke, Blankenberge en het romantische Brugge op korte afstand.
Zeebrugge zelf verrast met haar charme. De internationale haven, de op één na grootste van België, vormt een indrukwekkend decor voor een wandeling langs de kade. Vlakbij ligt het Seafront Maritiem Themapark, een boeiende plek voor gezinnen waar zeevaart, visserij en avontuur samenkomen. Ook een boottocht om zeehonden te spotten is een onvergetelijke ervaring. Zeebrugge heeft het ruimste zandstrand van de hele kust. In de zomer zorgt de stad bovendien voor gratis animatie, evenementen en kinderactiviteiten, ideaal voor wie graag actief geniet.
Het appartement is sfeervol ingericht en voorzien van alle gemakken. De gezellige woonkamer, de open keuken en de praktische slaapruimtes maken het een fijne plek om samen te ontspannen na een dag aan zee. Perfect voor wie houdt van rust, ruimte en afwisseling aan de Belgische kust.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Er is een private parking (boven & ondergronds) op het domein zelf. De parking werkt met een automatische slagboom en ticketsysteem. Betalen kunt u aan de betaalterminal bij het Ibis hotel of aan de slagboom zelf. In de nabije omgeving kunt u gratis parkeren.
- Het interieur/exterieur kan onderling verschillen.
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 160 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Bed: Stapelbed
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Bed: Slaapbank
- Ruimte voor extra kinderbed
- Televisie
- Airco
- Begane grond
- Wastafel
- Föhn
- Toilet
- Douchecabine
Locatie en omgeving
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.Beoordelingen
3 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden
Het is klein en met 6 personen moeten er twee op de slaapbank die dan de hele kamer vult.
Zeebrugge zelf is vergane glorie, maar het pasta-restaurant is wel echt een aanrader. Net als de rondvaart door de haven.
We hebben het wel gezellig gehad samen 🙂
Blijf ontdekken
Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.