Vakantiehuis Zeewolde
Huiscode: FL066 Huiscode: FL066
4 personen 4 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
FL066
camera 31
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark

Villa voor voor 4 personen met aanlegsteiger vlakbij bos vlakbij Harderwijk

Deze vier persoons vakantievilla is van alle gemakken voorzien en ligt op vakantiepark Harderwold in Zeewolde. Het park beschikt over een uitgebreide golfbaan, een brasserie, boot- en fietsverhuur en voor de kinderen zijn er verschillende speeltoestellen. Vanaf het park staat u binnen vijf minuten in het levendige Harderwijk met een gezellig centrum en natuurlijk het Dolfinarium. Ook Walibi Holland en Batavia stad zijn eenvoudig te bereiken. Voor de natuurliefhebber is er ook van alles te beleven zoals verschillende watersporten en mooie fiets- en wandelroutes. Natuurgebied de Oostvaardersplassen is ook zeker een bezoekje waard.

Deze knusse ingerichte villa heeft een ruime woonkamer waarbij het natuurlijke licht naar binnen schijnt. Er is een gezellige zithoek met een hout gestookte open haard. Er staat een televisie met de beschikbaarheid van Netflix. Er is een boekenkast vol met boeken. Heerlijk om met een goed boek in de ligstoel te lezen. In de keuken staat een eettafel van drie meter lang, perfect om aan te tafelen of samen een spelletje te doen. In de keuken is een oven, koelkast, een vaatwasser een gasfornuis, een broodrooster, een waterkoker en een Nespresso voor een kopje koffie aanwezig. Er zijn 2 slaapkamers. Een slaapkamer een tweepersoonsbed, een grootbureau, een ruime opbergkast en een ensuite badkamer met een inloopdouche, een ligbad, een wastafel en een toilet. De andere slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden, een bank en een ensuite badkamer.

De fraai aangelegde tuin heeft meerdere zitjes, loungestoelen, een hangmat aan het water, een grote eettafel met parasol. Het zuidelijk gelegen terras beschikt over een luifel die zorgt voor schaduw in de zomer en beschutting bij regen. Achter inde tuin ligt een privé aanlegsteiger met een zwemtrap, waar je het water in kunt voor een verfrissende duik. Er ligt een tweepersoonskano klaar om te gebruiken. Er is een mogelijkheid om twee auto's bij de villa te parkeren.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

Kenmerken

icon Villa
icon Oppervlakte: 120 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 2
icon Sfeerhaard
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 3
Sanitair
Toiletten 2
Douches 2
Baden 1

Locatie en omgeving

Zeewolde, Flevoland

Zeewolde is een heerlijke bestemming voor liefhebbers van water en watersport. Op en rond het Wolderwijd is het goed toeven. Omdat het water bij de stranden ondiep is, is het hier perfect voor gezinnen met jonge kinderen. Het nabijgelegen Horsterwold is een van de meest bijzondere bossen van Flevoland. Het is heel divers en u vindt er enorm veel verschillende planten, bomen en dieren. Een uitgebreid netwerk van paden en routes ligt hier klaar om ontdekt te worden. Wilt u met de kinderen iets leuks doen? Ga dan naar Hans & Grietje Pannenkoekenhuis en Speelpark, voor een magische belevenis.

Harderwold Villa Resort

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken