Vakantiehuis Zelhem
Huiscode: DG609 Huiscode: DG609
3 personen 3 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,3 Heerlijk
19 beoordelingen
DG609
camera 63
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(19)

Mooi 3 persoons vakantiehuis zeer geschikt voor mindervaliden.

Dit mooie driepersoons vakantiehuis is volledig aangepast voor mindervaliden en staat bij Recreatieboerderij De Reekamp. De Reekamp ligt in de Achterhoek in de provincie Gelderland, vlakbij de plaats Zelhem. De boerderij is gelegen op Landgoed 't Zand, aan een landweg, temidden van het natuurschoon, waar de reeën langs het keukenraam lopen. Achter de boerderij zijn drie volledig aangepaste driepersoons vakantiehuisjes gebouwd. Als mindervalide ontbreekt het u hier aan niets, maar natuurlijk bent u ook van harte welkom wanneer u niet mindervalide bent. Bij de Reekamp is er vakantie voor iedereen! Laat u verrassen in de Achterhoek!

Het woongedeelte is voorzien van een ruime zithoek met tv en een slaapbank, de keuken is volledig ingericht met onder andere een vierpits kookstel, onderrij-aanrecht, koelkast met vriesvak, oven, magnetron, waterkoker en een filter koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers, een met een hoog-laagbed en er is een slaapkamer met een seniorenbed. De badkamer is voorzien van een douche met douchestoel met opklapbare steunen, wastafel en een verhoogd toilet met opklapbare toiletbeugels. Deze woning beschikt over twee parkeerplaatsen.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Bij aankomst wacht er een soepje op u, welke door de gastvrouw zelf is gemaakt.

Kenmerken

icon Bungalow
icon Oppervlakte: 70 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 1
icon Wasmachine
icon Filter koffiezetapparaat

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 3
Bedden 2
Horren op alle slaapkamers
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Zelhem, Gelderland

Zelhem ligt landelijk en centraal in de Achterhoek, een streek met bossen, kastelen, landgoederen, kleine rivieren en pittoreske dorpjes. De bevolking woont in lieflijke dorpen of in fraaie historische stadjes. De prachtige natuur leent zich perfect om lekker te gaan fietsen of wandelen. De Achterhoek heet u graag van harte welkom in deze prachtige streek. In het centrum van Zelhem vindt u verschillende winkels en kunt u tevens heerlijk uit eten gaan. Wilt u een dag winkelen? Ga dan naar Arnhem of bezoek de historische Hanzesteden Zutphen en Deventer. Er zijn in de omgeving ook meer dan genoeg opties voor een dagje uit: bezoek Familiepretpark Megapret Lievelde, zwembad De Beemd of de Zwiepse Molen in Zwiep.

Afstanden
icon Meer2,2 km
icon Supermarkt7,0 km
icon Restaurant2,5 km
icon Dorp/stadcentrum7,0 km
icon Bos0,2 km
icon Recreatieplas16,5 km
icon Viswater12,6 km
icon Golfbaan19,7 km
icon Nationaal park34,8 km
icon Treinstation8,0 km
icon Bushalte3,9 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Recreatieboerderij De Reekamp

Parkvoorzieningen
icon Wasserette
icon Vuurwerkarm

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,3
Gemiddelde cijfer

5 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
april 2025
9,3
nl
Jan van Koert
september 2024
7,7
nl
Anoniem
Prima huisje voor mindervalide. Zelfs sta-op stoel aanwezig, al was het een oudje. Jammer dat de bedden aan de korte kant zijn. Al met al een goede ervaring en we gaan zeker nog een keer terug, maar dan in een luxe huisje.
juli 2024
9,3
nl
Albert Ligtenberg
Prima huisje, ook als je niet mindervalide bent. Midden in de natuur, aan het eind van een zandweg. Mooie startplek voor wandelen en fietsen.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken