Vakantiehuis Zoutelande
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE1392 Huiscode: ZE1392
2 personen 2 personen
Huisdiervrij Huisdiervrij
1 slaapkamer 1 slaapkamer
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,1 Heerlijk
41 beoordelingen
Vakantiehuis Zoutelande
camera 36
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen (41)

Sfeervolle 2-persoonswoning met sauna in centrum van Zoutelande, op loopafstand van strand

Genieten aan de Zeeuwse Riviera met de meeste zonuren van Nederland. Dat kan in dit sfeervolle 2-persoons vakantiehuis. Binnen 3 minuten loopafstand staat u in het centrum, waar het altijd gezellig is. Vele terrassen, gezellige winkeltjes en een groot aanbod van restaurants. En het strand? Vanuit de winkelstraat loopt u zo de boulevard op en ziet u het prachtige strand voor u liggen. De zeeschepen varen hier zo dicht voorbij, dat het lijkt alsof u ze kunt aanraken.  Maar er is meer: van kitesurfen en watersporten tot heerlijk ongestoord fietsen of wandelen langs de vele natuurgebieden in het achterland. Ervaar het zelf!

Vanaf de omheinde tuin, stapt u de woonkamer binnen. Hier is een ruime zithoek een flatscreen tv en buitenlandse tv-zenders aanwezig. Natuurlijk is er Wifi. De keuken is compleet uitgerust met onder andere een vaatwasser, koelkast met vriesvakje, vierpits kookstel, Senseo en filterkoffieapparaat, combi-magnetron en toaster. De slaapkamer bevindt zich op de eerste verdieping en heeft een heerlijk tweepersoonsbed met eenpersoonsmatrassen. Op de bovenverdieping is ook een infrarood sauna aanwezig. De verdieping bereikt u met een steile trap. De badkamer op de begane grond heeft een douche, wastafel en wc. Buiten is er een zonnig terras met tuin voor u beschikbaar. Hier geniet u al vroeg op de dag van de zon. Er is een schuurtje voor uw fietsen aanwezig, welke op slot kan. Er is een openbare parkeerplaats voor één auto bij het vakantiehuis.

Beschikbaarheid

Kenmerken

icon Recreatiewoning
icon Oppervlakte: 65 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 1
icon Sauna binnenshuis
icon Filter koffiezetapparaat
icon Senseo

Indeling

Slaapkamers 1
Slaapplaatsen 2
Bedden 1
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Zoutelande, Zeeland
Het bekende strand van het gezellige plaatsje Zoutelande bevindt zich in het zuiden van Walcheren en is tevens het enige strand in Nederland dat op het zuiden is gesitueerd. Zoutelande ligt midden tussen de verschillende natuurgebieden. Door deze prachtige natuurrijke omgeving kunt u verschillende fiets- en wandelroutes volgen. Het schiereiland Walcheren beschikt over meer dan 140 kilometer aan fietspaden. Bekijk de vuurtoren van Zoutelande, het Bunkermuseum in de duinen of de Deltawerken. Op zoek naar een leuke activiteit? Bezoek Deltapark Neeltje Jans of Miniatuurpark Mini Mundi voor een gegarandeerde topdag!
Afstanden
icon Strand (aan zee)0,1 km
icon Meer14,0 km
icon Supermarkt0,3 km
icon Restaurant0,3 km
icon Dorp/stadcentrum0,3 km
icon Viswater5,0 km
icon Golfbaan9,0 km
icon Treinstation14,0 km
icon Bushalte0,3 km
icon Zee0,5 km
Activiteiten in de omgeving
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Museum

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,1
Gemiddelde cijfer

41 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
augustus 2026
9,7
nl
Betty Klein
Wij zijn er maar een paar dagen geweest maar het was een super fijn huisje, dicht bij de zee en het centrum. Alles was in ruime mate voorzien 👌Omdat wij een echtpaar van 74 en bijna 80 jaar zijn was de trap wat moeilijker, zeker ook omdat er geen toilet boven is.
Het huisje was heel gezellig ingericht. 👍🌹🌺De tuin was ook fijn.🍀
Reactie van Heerlijke Huisjes:
Dank voor jullie verblijf. De trap wordt benoemd inderdaad, gelukkig hebben jullie toch fijne dagen gehad! Graag tot een volgende keer.
augustus 2026
9,3
de
Anoniem
Gezellig, van alle gemakken voorzien, fantastische badkamer. Sauna voor de winter. Dicht bij de boulevard en met een kleine tuin – aan alles is gedacht. Let wel op de trap. (Het zit allemaal in je hoofd!) Fietsen zijn aan te raden.
Reactie van Heerlijke Huisjes:
Hartelijk dank voor uw feedback! Wat fijn dat u genoot van de gezellige sfeer en alle voorzieningen. We hopen dat u een heerlijk verblijf had. Fietsen zijn op 2 locaties te huur in Zoutelande. Inderdaad aan te bevelen om de omgeving te verkennen.
juli 2026
9,0
ch
Stefanie Jung
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 151.000+ beoordelingen

Blijf ontdekken

Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.

Laatst bekeken Heerlijke Huisjes