Vakantiehuis Zoutelande
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE1633 Huiscode: ZE1633
2 personen 2 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
1 slaapkamer 1 slaapkamer
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,0 Goed
18 beoordelingen
Vakantiehuis Zoutelande
camera 30
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen (18)

Knusse 2-persoons vakantiewoning in hartje Zoutelande op 300 meter van het strand

Deze knusse, eenvoudige vakantiewoning is geschikt voor twee personen en centraal gelegen in de populaire badplaats Zoutelande. Vanuit deze woning sta je binnen 300 meter op het strand met de meeste zonuren van Nederland. De omgeving leent zich dan ook uitstekend voor ontspanning in de vorm van strandrecreatie en watersport. Ook wandelen en fietsen door de natuurgebieden in het achterland behoren tot de mogelijkheden. Zo zijn er prachtige wandel- en fietsroutes langs bijzondere boerderijwinkels en pluktuinen. Op 200 meter vanuit de woning sta je midden in de dorpskern van Zoutelande met diverse leuke winkeltjes, terrasjes en restaurants. Met de auto ben je in korte tijd bij alle toeristische trekpleisters in Walcheren zoals Domburg, Veere, Vrouwenpolder en de hoofdstad Middelburg.

Klein maar fijn: dat is deze vakantiewoning. Je komt binnen in de leefruimte. Hier vind je een tweepersoonsbankje met televisie en een compacte eettafel met twee stoelen. De keuken is voorzien van kookplaat, magnetron, koelkast met vriesvakje, een Senseo-koffiezetapparaat, een filterkoffiezetapparaat en een waterkoker. Op de begane grond is tevens de moderne badkamer met inloopdouche, toilet en wastafel. Via de wenteltrap kom je uit op de bovenverdieping. Hier is een grote slaapkamer met twee eenpersoonsbedden (80x200). Daarnaast is er een ladekast en kledingrek om je kleding in op te bergen. Via de keuken kom je uit op de tuin, welke op het zuiden is gelegen. De vakantiewoning ligt achterin de tuin van een woning, maar de tuin is afgescheiden met een schutting en daardoor heel privé gelegen. Er is tuinmeubilair aanwezig. Meegebrachte fietsen kunnen worden opgeborgen in het tuinhuisje. Via een parkeerapp kunt u gratis parkeren op de openbare parkeerplaats.

Beschikbaarheid

Kenmerken

icon Recreatiewoning
icon Oppervlakte: 39 m²
icon Filter koffiezetapparaat
icon Senseo

Indeling

Slaapkamers 1
Slaapplaatsen 2
Bedden 2
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Zoutelande, Zeeland
Het bekende strand van het gezellige plaatsje Zoutelande bevindt zich in het zuiden van Walcheren en is tevens het enige strand in Nederland dat op het zuiden is gesitueerd. Zoutelande ligt midden tussen de verschillende natuurgebieden. Door deze prachtige natuurrijke omgeving kunt u verschillende fiets- en wandelroutes volgen. Het schiereiland Walcheren beschikt over meer dan 140 kilometer aan fietspaden. Bekijk de vuurtoren van Zoutelande, het Bunkermuseum in de duinen of de Deltawerken. Op zoek naar een leuke activiteit? Bezoek Deltapark Neeltje Jans of Miniatuurpark Mini Mundi voor een gegarandeerde topdag!
Afstanden
icon Strand (aan zee)0,5 km
icon Meer15,0 km
icon Supermarkt0,5 km
icon Restaurant0,2 km
icon Dorp/stadcentrum0,1 km
icon Bos5,0 km
icon Viswater5,0 km
icon Golfbaan9,0 km
icon Attractiepark18,0 km
icon Treinstation15,0 km
icon Bushalte0,1 km
icon Zee0,5 km
Activiteiten in de omgeving
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Suppen
icon Museum
icon Varen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,0
Gemiddelde cijfer

18 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
augustus 2026
10
nl
Theo V.D. Langenberg
Heel tevreden 😄
augustus 2026
4,0
nl
Anjola Dingemans
Heb een fijne vakantie gehad maar over het huisje niet tevreden . Tuin oke maar vies. Bij de buitendeur geen vliegen gordijn vieze vloer ramen sluiten niet goed tocht heel erg niks voor de zon en de hitte buiten te houden bank klein en niet confortabel kussentjes net slappe vieze vaat doekjes TRAP NIET TE DOEN NIET MET HOND TE STEIL.
Reactie van Heerlijke Huisjes:
Dank voor jullie verblijf tijdens een van de hittegolven! De woning is eenvoudig en hopen we goed te tonen op de site. De trap naar de bovenverdieping is wat smal inderdaad. Maar niet geschikt en niet bedoeld om een huisdier mee naar toe te nemen.
augustus 2026
8,3
nl
Marianne Vrijenhoek
Ik vond het een fijn huisje, alleen was ik niet zo blij met de bovenverdieping. Wankele trap en door het schuine dak kon je niet normaal je bed in. Ik zal dit huisje niet voor een 2e keer huren, ondanks dat we een heerlijke vakantie hebben gehad.
Reactie van Heerlijke Huisjes:
Bedankt voor uw review. We zijn blij te lezen dat u ondanks alles een heerlijke tijd heeft gehad. Wij begrijpen uw opmerkingen over de bovenverdieping en de trap. Echter was dit wel te zien op de foto's. Graag tot de volgende keer in ons heerlijke huisje.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 151.000+ beoordelingen

Blijf ontdekken

Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.

Laatst bekeken Heerlijke Huisjes