Heerlijke Huisjes
Uw bestemming
Aankomst en vertrek
Uw reisgezelschap
Populaire filters
Budget
Minimaal aantal
Afstanden
Accommodatie
Kindvriendelijk
Toegankelijkheid

Vakantiehuis Koudekerke-Dishoek

Wilt u genieten van een heerlijke vakantie in Zeeland? Huur een vakantiehuis in Koudekerke-Dishoek! U bent er vlak bij het meest geliefde strand van de provincie én in de buurt van de schitterende steden Middelburg en Vlissingen. Boek snel uw huisje op een steenworp afstand van de Zeeuwse Rivièra en verheug u op een ontspannen verblijf!

4112 vakantiehuizen gevonden
DG1041
star 9,8
Zeer luxe 6 persoons vakantiehuis met sauna nabij Halle. Nederland > Gelderland > Halle
star 9,8
17 beoordelingen
6 personen | 3 slaapkamers | huisdiervrij
675
weekend v.a.
o.b.v. 4 personen
Bekijken
DG337C
star 9,5
Mooie 18 persoons groepsaccommodatie met een prachtig natuur, in Havelte Nederland > Drenthe > Havelte
star 9,5
39 beoordelingen
18 personen | 6 slaapkamers | huisdiervrij
1874
weekend v.a.
o.b.v. 12 personen
Bekijken
L248
star 9,1
House boat voor 4 personen op vakantiepark Leukermeer in Well Nederland > Limburg > Well
star 9,1
88 beoordelingen
4 personen | 2 slaapkamers | huisdiervrij
557
weekend v.a.
o.b.v. 4 personen
Bekijken
ZE030
star 9,6
Ruime 5-6 persoons chalet met grote tuin in Vrouwenpolder dichtbij het strand. Nederland > Zeeland > Vrouwenpolder
star 9,6
33 beoordelingen
5 personen | 3 slaapkamers | huisdiervrij
501 461
weekend v.a.
o.b.v. 4 personen
Bekijken
DG1385
star 9,2
Leuke 2 tot 4 persoons vakantiewoning nabij de bossen in De Kiel Nederland > Drenthe > De Kiel
star 9,2
39 beoordelingen
4 personen | 1 slaapkamer | huisdiervrij
232
weekend v.a.
o.b.v. 4 personen
Bekijken
ZH032
star 9,7
Luxe en uniek gelegen 2 persoons huisje aan de Limes in het centrum van Valkenburg (ZH) Nederland > Zuid-Holland > Valkenburg (ZH)
star 9,7
57 beoordelingen
2 personen | 1 slaapkamer | huisdiervrij
749
week v.a.
o.b.v. 2 personen
Bekijken
L250
star 9,1
6 persoons lodge op Vakantiepark Leukermeer nabij Nationaal Park Maasduinen Nederland > Limburg > Well
star 9,1
87 beoordelingen
6 personen | 3 slaapkamers | huisdiervrij
403
weekend v.a.
o.b.v. 4 personen
Bekijken
L175
star 9,0
6 personen | 3 slaapkamers | 1 huisdier
502
weekend v.a.
o.b.v. 4 personen
Bekijken
ZE286
star 9,0
Fijne vakantiewoning op een boerderij met een fantastisch zicht op duinen en akkers Nederland > Zeeland > Zoutelande
star 9,0
105 beoordelingen
4 personen | 1 slaapkamer | 2 huisdieren
288
weekend v.a.
o.b.v. 4 personen
Bekijken
ZH108
star 9,5
Heerlijk 6-persoons vakantiehuis in Ouddorp dicht bij strand en zee met fijne tuin Nederland > Zuid-Holland > Ouddorp
star 9,5
52 beoordelingen
6 personen | 3 slaapkamers | 1 huisdier
486
weekend v.a.
o.b.v. 4 personen
Bekijken

Vakantiehuis Koudekerke-Dishoek

Wilt u genieten van een heerlijke vakantie in Zeeland? Huur een vakantiehuis in Koudekerke-Dishoek! U bent er vlak bij het meest geliefde strand van de provincie én in de buurt van de schitterende steden Middelburg en Vlissingen. Boek snel uw huisje op een steenworp afstand van de Zeeuwse Rivièra en verheug u op een ontspannen verblijf!

Koudekerke-Dishoek: vakantiebestemming aan de Zeeuwse Rivièra

Het Zeeuwse Koudekerke wordt vaak in één adem genoemd met Dishoek. Het kustdorpje Dishoek ligt in de duinen en is geliefd bij badgasten. Het strand ervan ligt op het zuiden, zodat u hier optimaal kunt genieten van de zon. Wanneer u vakantie viert in een vakantiehuis in Koudekerke-Dishoek, kunt u bij de duinovergang bij Dishoek het strand op.

Het strand tussen Dishoek en het in het oostelijke puntje gelegen Westkapelle wordt wel de Zeeuwse Rivièra genoemd. Dit omdat het strand de meeste zonuren van heel Nederland heeft.

Het dorp Koudekerke ligt pal achter Dishoek, iets verder landinwaarts.

Wat is er te doen tijdens uw vakantie in Koudekerke-Dishoek?

Uw vakantie in Koudekerke-Dishoek zal ongetwijfeld in het teken staan van zon, zee en strand. U kunt lekker actief bezig zijn in, op of bij het water. Maar natuurlijk kunt u ook heerlijk relaxen en helemaal tot rust komen. Ontspan aan het strand met het geluid van de branding op de achtergrond. Alles mag, niets hoeft. Fijn toch?

Maar er is hier nog meer te zien en te beleven. De Michaëlskerk op het dorpsplein van Koudekerke is een bezienswaardigheid. De kerk is afkomstig uit de 17e eeuw en is in 1836 gerestaureerd. Het is een fraai staaltje neogotische bouwkunst die u zeker gezien moet hebben tijdens uw vakantie.

Tip van Heerlijke Huisjes: Hoeve Larenburg Alpacaervaringen

Een leuk uitje, vooral met kinderen, is een bezoekje aan Hoeve Larenburg Alpacaervaringen. Dit is een kleinschalig alpacabedrijf waar u kunt kennismaken met deze superwollige beesten. U kunt een mooie wandeling met ze maken of gewoon met ze knuffelen. Maak van tevoren wel even een afspraak.

Natuur in Koudekerke-Dishoek

Met een vakantiehuis in Koudekerke-Dishoek geniet u van de schitterende natuur in de omgeving van de kust. Er zijn mooie wandel- en fietsroutes uitgezet richting Zoutelande en Vlissingen. Onderweg kunt u even uitrusten op de bankjes die langs de route staan. Het uitzicht op de zee is weergaloos.

Gaat u richting Zoutelande? Volg dan zeker ook het pad door de duinen. De duinen van Zoutelande behoren tot de hoogste van Nederland. Let op de meidoorn, die overal bloeit. Het is de meest kenmerkende struik van Walcheren.

Wat te doen in de omgeving van Koudekerke-Dishoek

Uw huisje in Koudekerke-Dishoek ligt dicht in de buurt van een aantal leuke steden. Het sfeervolle Middelburg bijvoorbeeld. Dit is een stad waar u uren kunt ronddwalen. U vindt er heel veel monumenten, dus voor liefhebbers van geschiedenis en cultuur is dit een heel interessante plaats.

Of wat dacht u van Vlissingen? Deze havenstad heeft de langste boulevard van Nederland. U kunt er heerlijk struinen en flaneren. Vlissingen heeft ook veel historische bezienswaardigheden. Bent u een liefhebber van shoppen? Dan kunt u uw hart ophalen. De stad heeft veel winkels, shops en boetieks. Voor de cultuurliefhebbers is het hier ook genieten met museum MuZEEum en de speciale route langs verschillende kunstwerken.

Neem uw hond mee op vakantie in Koudekerke-Dishoek

Uw vakantie is natuurlijk niet compleet zonder uw hond. Daarom zijn er vakantiehuizen in Koudekerke-Dishoek waar uw huisdier van harte welkom is. In sommige huisjes zijn zelfs meerdere honden welkom. Dus ook als u meer dan één hond heeft is er altijd een heerlijk vakantiehuis voor u.

Huur een vakantiehuis in Koudekerke-Dishoek

Met de zee en het strand op een steenworp afstand kunt u zich verheugen op een heerlijke vakantie in Koudekerke-Dishoek. Boek snel uw huisje en laat de voorpret maar beginnen!

Klantenvertellen
131.000+ reviews
op Heerlijke Huisjes
Klantenvertellen
9,4
klantenvertellen
826 beoordelingen
★ ★ ★ ★ ★
4,5 Google Reviews