- Lemelerberg
- Huisdiervrij
- Rust en ruimte
De favorieten
Mooie natuurcamping aan de voet van de Lemelerberg
De mooiste herinneringen komen vaak voort uit de leukste vakanties. Vakantie in de natuur is de leukste en een gezonde manier om te onthaasten, tot elkaar te komen en nieuwe herinneringen te maken. Weg uit het drukke leven. Een tijd voor jezelf, het gezin of natuurlijk lekker met zijn tweeën. Natuurcamping De Lemeler Esch heeft mooie accommodaties midden in de natuur. De kinderen plonzen zo het zwembad in, vermaken zich in de speelbossen of met de animatie die originele activiteiten organiseert. Het vakantiepark ligt dichtbij Ommen en het pretpark Hellendoorn. Leuke uitstapjes voor het hele gezin dus.
Algemeen:
- Receptie met informatie over het park en de omgeving.
- Verhuur van e-bikes, mountainbikes, bakfietsen en gewone fietsen.
- Wasserette.
Eten en drinken:
- Kleine winkel voor dagelijkse boodschappen en broodjesservice.
- Gezellig boscafé met terras en een leuke menukaart met huisgemaakte lekkernijen
Kinderen, zwemmen en sport en spel:
- Hooiberg met tractor, glijbaan en slingertouw.
- Speelwater met waterpomp om zelf te pompen en overige speeltoestellen (30 cm diep).
- Speelbos met onder andere een waterpomp.
- Verwarmd buitenzwembad met apart peuterbad. (Open vanaf mei t/m half september).
- Recreatieruimte en recreatieprogramma (inclusief natuuractiviteiten). (Tijdens de meivakantie, Hemelvaart en Pinksteren en de zomervakantie).
- Voetbal- en volleybalveld.
- Tafeltennis.
Beschikbaarheid
Bijzonderheden
- Let op: Natuurcamping De Lemeler Esch is bij uitstek geschikt voor gezinnen en rustliefhebbers. Jongerengroepen zijn niet toegestaan.
Locatie en omgeving
Blijf ontdekken
Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.
op Heerlijke Huisjes
852 beoordelingen