Vrijstaand vakantiehuis met prachtig uitzicht, tuin en aanlegsteiger aan het Veerse Meer
Dit vrijstaande vakantiehuis bij Arnemuiden ligt op een rustige plek vlak bij het water en is een heerlijke uitvalsbasis voor wie comfort, natuur en ruimte zoekt.
De woning is licht en ruim dankzij de grote raampartijen. In de woonkamer geniet u van het uitzicht op de tuin, terwijl de open leefruimte uitnodigt om samen te ontspannen of uitgebreid te tafelen. De keuken is compleet ingericht en van alle gemakken voorzien.
De slaapkamers zijn verdeeld over de woning, waarvan één met een eigen badkamer. Daarnaast is er een extra badkamer en een praktische bijkeuken met wasmachine en droger.
Buiten ligt een ruime tuin met meerdere terrassen, waarvan twee overdekt. Een bijzondere plek is het terras aan het water, waar u in alle rust kunt zitten en uitkijkt over het Veerse Meer. Vanaf de eigen aanlegsteiger stapt u zo het water op om het meer te verkennen.
In de buurt vindt u de jachthaven van Oranjeplaat met een restaurant aan het water. De omgeving leent zich perfect voor wandelen, fietsen en het ontdekken van de Zeeuwse dorpen en natuur. Een fijne plek om tot rust te komen en volop van het buitenleven te genieten.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- De tuin grenst aan het water, zonder afscheiding. Het hek is verwijderd.
- Groepen jonger dan 25 jaar zijn niet toegestaan.
- Deze woning is geschikt voor maximaal 6 volwassenen.
- Sportverenigingen, studentenverenigingen, jongerengroepen (tot 25 jaar), basisschoolgroepen, vriendengroepen (tot 30 jaar), vriendengroepen (vanaf 30 jaar), zorggroepen en zakelijke groepen zijn niet toegestaan.
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 160 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- Badkamer en suite
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Stapelbed
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Wastafel
- Toilet
- Ligbad
- Inloopdouche
- Begane grond
- Inloopdouche
Locatie en omgeving
Arnemuiden is een gezellig stadje op het mooie Zeeuwse eiland Walcheren. U vindt er bijzondere natuur met schone stranden. Er zijn zeer veel fietsmogelijkheden, pittoreske dorpjes, gezellige restaurants en naast de vele watersportactiviteiten zijn er ook genoeg indoor activiteiten. Middelburg, Serooskerke en Veere zijn zeker een bezoek waard, dit zijn typische Walcherse plaatsen waar u volop kunt genieten van de oude huizen en karakteristieke boerderijen. Verdiep u in geschiedenis van de streek bij Deltapark Neeltje Jans en leer over de watersnoodramp van 1953 en de bouw van de Deltawerken. U kunt er ook genieten van het waterpark, rondvaarten en een heuse Oosterschelde Safari maken.
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang ± 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.