Vakantiehuis Balkbrug
Huiscode: OV551 Huiscode: OV551
4 personen 4 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,0 Goed
1 beoordeling
OV551
camera 22
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(1)

Moderne 4 persoons Tiny House met uitzicht op de bossen, in Balkbrug

Dit moderne vierpersoons Tiny House staat midden in het bos van het mooie Reestdal. Een comfortabele inrichting en van alle gemakken voorzien. Op de camping Si-Es-An is er genoeg te beleven zoals een zwembad, een speeltuin en een sportveld. Ook kunt u uiteten in het restaurant of een drankje nuttigen op het terras. De prachtige omgeving biedt vele mogelijkheden voor outdooractiviteiten zoals wandelen, fietsen en kanoën. In de directe omgeving vindt u het Reestdal, een prachtig natuurgebied op de grens van Overijssel en Drenthe. Ook attractiepark Slagharen is een leuke bestemming voor een dagje uit.

Bij binnenkomst komt u in de woonkamer die voorzien is van een grote glaspartij waarbij u uitzicht heeft op het prachtige bos Reestdal. De openkeuken is direct verbonden met het woongedeelte met een zit- en eethoek. De badkamer is praktisch ingedeeld met een douche, toilet en wastafel. De eerste slaapkamer is op de begane grond en heeft een tweepersoonsbed. Via een trap komt u op de tweede slaapkamer met twee éénpersoonsbedden, vanaf het bed heeft u een prachtig uitzicht op het bos. Er kan worden geparkeerd op de centrale parkeerplaats.

Beschikbaarheid

Kenmerken

icon Tiny House
icon Oppervlakte: 25 m²
icon Filter koffiezetapparaat
icon Dolce Gusto

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Balkbrug, Overijssel

Gelegen in het prachtige Reestdal vindt u Balkbrug. Hier is het een oase van rust, ruimte en romantiek. In de omgeving zijn diverse activiteiten mogelijk en u zult zich zeker niet vervelen tijdens uw verblijf. Bezoek bijvoorbeeld het Streekmuseum de Kalkovens, Attractiepark Slagharen, Kruidentuin de Kruidenhoeve, Zwembad Heuveltjesbosbad of Sauna Thermen Zuidwolde. Daarnaast is het hier voor de wandel- en fietsliefhebbers ook perfect: zo vindt u hier de Haardennen, een uniek stuk bos met veel heide en vennen. Ook Oud Avereest is mooi, zowel voor een stukje historie als als vertrekpunt voor mooie wandelingen door het Reestdal. Een dagje wijn proeven en lekker eten? Dan is Wijngoed de Reestlandhoeve een aanrader!

Afstanden
icon Meer4,4 km
icon Supermarkt4,1 km
icon Restaurant0,5 km
icon Dorp/stadcentrum4,1 km
icon Bos0,5 km
icon Recreatieplas11,4 km
icon Viswater4,4 km
icon Golfbaan14,0 km
icon Nationaal park36,2 km
icon Attractiepark16,1 km
icon Treinstation15,1 km
icon Bushalte3,3 km
Activiteiten in de omgeving
icon Wandelen
icon Fietsen

Camping Si-Es-An

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Kinderanimatie
icon Speeltuin
icon Oplaadpunt elektrische auto
icon Snackbar

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,0
Gemiddelde cijfer

1 beoordeling in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
juni 2025
8,0
de
Anoniem
Het Tiny House is erg mooi en een echte aanrader. De gastvrijheid was uitstekend. De netheid was goed. De faciliteiten laten niet veel te wensen over, alles ter plaatse wat je nodig hebt voor een dagelijkse vakantie. Een gasbarbecue zou de faciliteiten naar 5 sterren tillen. De buurt is een beetje afgelegen, maar erg rustig. Bedankt en graag tot een volgende keer!
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken