Vakantiehuis Dieverbrug
op een vakantiepark
Huiscode: DG1491 Huiscode: DG1491
3 personen 3 personen
Huisdiervrij Huisdiervrij
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,1 Heerlijk
13 beoordelingen
Vakantiehuis Dieverbrug
camera 42
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen (13)

Knus 3 persoons chalet op mooi vakantiepark in Diever.

Dit gerenoveerde chalet voor drie personen ligt op een rustig vakantiepark in het Nationaal Park Drents-Friese Wold. Het chalet beschikt over een comfortabele woonkamer met zithoek, eethoek en digitale televisie. De open keuken is voorzien van onder andere een vaatwasser, 4-pits kookplaat, koelkast, waterkoker en koffieapparaat. Er zijn twee slaapkamers: één met een tweepersoonsbed (160 x 200 cm) en één met een eenpersoonsbed (90 x 200 cm). De badkamer heeft een douche en wastafel; het toilet is apart. Buiten vindt u een ruime tuin met terras en tuinmeubilair. Er is een fietsenberging met mogelijkheid om een elektrische fiets op te laden en u kunt parkeren bij het chalet. Gratis WiFi is aanwezig.

Omringd door bossen, heidevelden en vennetjes is dit een ideale plek voor natuurliefhebbers. Vanuit het chalet ontdekt u prachtige wandel- en fietsroutes en ook het Dwingelderveld, met schaapskudde en uitgestrekte natuur, ligt dichtbij.

Beschikbaarheid

Kenmerken

icon Chalet
icon Oppervlakte: 49 m²
icon Filter koffiezetapparaat

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 3
Bedden 2
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Dieverbrug, Drenthe
Dieverburg is een dorpje gelegen in Zuidwest-Drenthe en grenzend aan het Nationaal Park Drents-Friese Wold. De omgeving van Dieverbrug heeft veel te bieden voor een geslaagde vakantieweek of een fijn weekendje weg. In de zomer worden er diverse activiteiten georganiseerd in het naastgelegen Diever. Diever is klein genoeg om de dorpse sfeer en gemoedelijkheid van Drenthe te proeven en groot genoeg om lekker uit eten te gaan, uw boodschappen te doen of te genieten op een terrasje. Voor een dagje uit zijn er ook genoeg opties, zo kunt u zwemmen in het Blauwe Meer, de hunebedden bekijken of een bezoek brengen aan Museumdorp Orvelte.
Afstanden
icon Meer4,0 km
icon Supermarkt4,0 km
icon Restaurant0,2 km
icon Dorp/stadcentrum4,0 km
icon Bos0,0 km
icon Recreatieplas13,5 km
icon Viswater6,0 km
icon Golfbaan13,2 km
icon Nationaal park6,5 km
icon Attractiepark49,0 km
icon Treinstation15,0 km
icon Bushalte0,2 km
Activiteiten in de omgeving
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,1
Gemiddelde cijfer

11 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
mei 2026
8,3
nl
Sjaak Raya van Krimpen
Alles was prima. Alleen het matras van het bed was wel aan vervanging toe.
maart 2026
8,3
nl
Anoniem
Het was prachtig, mooie omgeving om te wandelen en fietsen. Huisje heerlijk en een heel goed bed. Verhoogd toilet dus voor senioren ideaal. We misten wel een broodrooster. Erg mooi park en leuk restaurant. Eén minpunt: zelf je bed afhalen. Wij waren er van 6 tot 9 maart. In de zomer zal het erg warm zijn binnen maar ze hebben een verrijdbare airco.
september 2025
8,3
nl
A. Leeuwis
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 136.000+ beoordelingen

Blijf ontdekken

Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.

Laatst bekeken Heerlijke Huisjes