Vakantiehuis Dwingeloo
niet op een vakantiepark
Huiscode: DG469 Huiscode: DG469
2 personen 2 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
1 slaapkamer 1 slaapkamer
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,0 Heerlijk
43 beoordelingen
DG469
camera 17
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(43)

Heerlijk 2 persoons chalet midden in de natuur van Dwingeloo

Dit mooie twee persoons chalet ligt in de buurt van het gezellige toeristische dorpje Dwingeloo. Het comfortabele chalet ligt op een klein kampeerterrein in natuurgebied (Natura 2000) Leggelderveld en is uitermate geschikt voor mensen die vooral de stilte, natuur en privacy belangrijk vinden.Vanaf het terrein loopt er een privébospad (350m) naar het Blauwe Meer, met kleine zandstrandjes en altijd helder schoon water.Het Brinkdorp Dwingeloo ligt in het nationaal park 'Dwingelerveld'. Het park bestaat uit de Dwingelose heide, de Kraloërheide en boswachterij Dwingeloo. Het park beslaat ongeveer 3700 hectare en is zeker de moeite waard om eens te bezoeken. U kunt hier volop genieten van de natuur en de rust waar Drenthe bekend om staat. Maar ook voor een actieve vakantie kunt u hier terecht.

U heeft een royale woonkamer met comfortabele meubelen en een panoramisch uitzicht over de natuur. De keuken heeft onder andere een driepits kookstel, een Senseo, een koelkast en verder voldoende bergruimte en potten en pannen. Er is één slaapkamer met een tweepersoonsbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en een toilet. Buiten is een heerlijk terras en u kunt bij het chalet parkeren.

Beschikbaarheid

Kenmerken

icon Chalet
icon Oppervlakte: 35 m²
icon Filter koffiezetapparaat
icon Senseo
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 1
Slaapplaatsen 2
Bedden 2
Horren op alle slaapkamers
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Dwingeloo, Drenthe

Dwingeloo ligt in het prachtige Nationaal Park Dwingelderveld. Hier geniet u van de natuur en de rust waar Drenthe om bekend staat. Ook voor een actieve vakantie kunt u hier terecht: er zijn eindeloos veel fiets- en wandelroutes door de prachtige bossen en heide in de omgeving. In de zomermaanden worden tal van activiteiten georganiseerd: markten, sterrenkijkavonden en het midzomerfestival. Voor een bijzonder dagje uit kunt u een bezoek brengen aan Herinneringscentrum Kamp Westerbork, kunt u een bootje huren in Giethoorn of sterrenkijken in het Planetron. Ga voor een dagje zwemmen naar het Blauwe Meer of een van de vele (overdekte) zwembaden in de omgeving.

Afstanden
icon Meer0,4 km
icon Supermarkt4,0 km
icon Restaurant2,0 km
icon Dorp/stadcentrum2,0 km
icon Bos0,0 km
icon Recreatieplas7,0 km
icon Viswater5,1 km
icon Golfbaan12,0 km
icon Nationaal park12,0 km
icon Treinstation9,4 km
icon Bushalte4,3 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,0
Gemiddelde cijfer

13 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
augustus 2025
9,7
nl
G.D. Bollweg
Heerlijk huisje, alles perfect, maar badkamer krap. Mooie omgeving. Prima ontvangst.
juli 2025
10
nl
Inge van den Hooven
Het was heerlijk. Heel rustig, in prachtig natuurgebied.
juli 2025
10
nl
Denny Pelgrim-Idema
Wat een geweldige vakantie hebben wij hier mogen beleven. Een prachtige bijna magisch rustige plek, super chalet met alles wat je nodig hebt en hele vriendelijke verhuurders! Echt, als je een plek zoekt voor optimale rust, natuur en vriendelijkheid, is dit de plek! Grt Denny en Robert
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken