Vrijstaande 8-persoons bungalow met een prachtig uitzicht in Heinkenszand
Deze bungalow is gelegen op een kindvriendelijk vakantiepark in een bosrijke omgeving. De directe omgeving biedt volop mogelijkheden voor wandelen en fietsen. U volgt er prachtige routes over bloemendijken en langs fruitgaarden, waar in de zomer zelf fruit geplukt kan worden. Op het park huurt u eenvoudig een fiets of e-chopper, zodat u zonder moeite de omgeving verkent. Het vakantiepark ligt centraal ten opzichte van diverse steden. Goes bereikt u binnen 15 minuten en Middelburg en Vlissingen liggen op circa 30 minuten rijden. Deze steden bieden een ruim aanbod aan winkels, restaurants en gezellige terrassen. In Vlissingen kunt u bovendien genieten van een wandeling over de boulevard, met uitzicht op imposante zeeschepen die dicht langs de kust varen. Voor gezinnen met kinderen is er op het park volop vermaak. Tijdens schoolvakanties organiseert een enthousiast animatieteam diverse activiteiten. Zo is er voor jong en oud altijd iets te beleven, zowel op het park als in de omgeving.
Deze bungalow is van alle gemakken voorzien en biedt alles voor een comfortabel en ontspannen verblijf. De ruime woonkamer is sfeervol ingericht met een gezellige zithoek, een comfortabel bankstel en een televisie. Dankzij de grote schuifpui heeft u uitzicht op de groene tuin. De open keuken is volledig uitgerust en beschikt onder andere over een vaatwasser, een filterkoffiezetapparaat, een Nespresso apparaat en een combi-magnetron. Op de begane grond bevindt zich de eerste slaapkamer, ingericht met een tweepersoonsbed en een en-suite badkamer met een heerlijk ligbad. Op de bovenverdieping vindt u drie extra slaapkamers, elk voorzien van twee eenpersoonsbedden. Hier bevindt zich ook de tweede badkamer, compleet ingericht met een inloopdouche en een toilet. Buiten beschikt u over een ruime, groene tuin met een terras en comfortabel tuinmeubilair. Bij de woning is ruimte voor één auto op een eigen parkeerplaats.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- De inrichting/indeling van de bungalows kan onderling verschillen.
- Sportverenigingen, studentenverenigingen, jongerengroepen (tot 25 jaar), basisschoolgroepen en zorggroepen zijn niet toegestaan.
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Badkamer en suite
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Dekbed(den): Eenpersoons
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Dekbed(den): Eenpersoons
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Ligbad
- 1e verdieping
- Toilet
- Inloopdouche
Locatie en omgeving
Heinkenszand ligt vlak onder Goes, dat ook wel het winkelhart van Zeeland wordt genoemd. Het ruime aanbod aan winkels is namelijk gesitueerd rond de historische binnenstad, perfect voor een dagje winkelen en de stad ontdekken. Goes heeft ook meerdere galeries en het Historisch Museum de Bevelanden mag u zeker niet overslaan. Vanuit hier zijn Middelburg en Veere ook leuke steden om te bezoeken, maar het strand is slechts iets verderop. Vlissingen, Zoutelande, Westkapelle en Domburg zijn stuk voor stuk aanraders met waanzinnig mooie stranden. Voor een dagje cultuur snuiven en historie is Deltapark Neeltje Jans absoluut interessant. Hier leert u alles over de Watersnoodramp van 1953 en de Deltawerken.
Vakantiepark Hof van Zeeland
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Beoordelingen
1 beoordeling in de afgelopen 24 maanden
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.