Vakantiehuis Hoogersmilde
Huiscode: DG672 Huiscode: DG672
6 personen 6 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,2 Heerlijk
23 beoordelingen
DG672
camera 22
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(23)

Prachtige 6 persoons Amerikaanse Loghome in Drenthe.

Deze comfortabele zespersoons Amerikaanse Loghome ligt aan de rand van het Nationaal Park het Drents-Friese Wold op het Bungalowpark Hoogersmilde. Een klein vakantiepark met een geheel eigen karakter. Vanaf het vakantiepark zit u zo in de prachtige Drentse natuur.Er zijn in totaal dertig houten Finse bungalows en vier Amerikaanse Loghomes. Alle vakantiehuizen zijn vrijstaand en hebben een royale tuin die overloopt in de natuur. Een fantastische plek voor een heerlijke vakantie in Drenthe!

De grote woonkamer heeft een gezellige eethoek en een zithoek met TV, surround audio met cd/dvd speler, boeken en spelletjes. Er staat een sfeervolle houtkachel en er zijn tuindeuren naar de veranda. De keuken heeft onder andere een elektrische kookplaat, grote koelkast, vrieskast, combimagnetron, Nespresso-, Senseo- en filter koffiezetapparaat, waterkoker en een vaatwasmachine.

Er is een berging met een wasmachine en een droger. Op de begane grond is er een slaapkamer met tweepersoons boxspringscombinatie en een badkamer met een douche en apart bad. Er is een apart toilet. Op de verdieping zijn er twee ruime slaapkamers, met elk een comfortabele tweepersoons boxspring. Ook is hier een tweede badkamer met douche en toilet.

Buiten is er een houten terras met prachtig uitzicht, compleet met tuinmeubilair. Het tweede terras heeft een achtpersoons picknicktafel. Er is parkeergelegenheid voor twee auto’s bij de woning. Eventuele meerdere auto’s dienen buiten het park langs de straat te worden geparkeerd.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Vrijdag 19 december 2025 en vrijdag 26 december 2025 zijn geen wisseldagen. In de periode van Kerst en Oud en Nieuw 2025 kunt u alleen boeken van maandag tot maandag.
  • Sportverenigingen, studentenverenigingen, jongerengroepen (tot 25 jaar), basisschoolgroepen en zorggroepen zijn niet toegestaan.
  • De vakantiehuizen op Bungalowpark Hoogersmilde beschikken allen over gratis glasvezel WiFi met eigen modem. U heeft dus supersnelle internet tot uw beschikking!

Kenmerken

icon Landhuis
icon Oppervlakte: 104 m²
icon Houtkachel
icon Wasmachine
icon Filter koffiezetapparaat
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 3
Slaapplaatsen 6
Bedden 6
Sanitair
Toiletten 2
Douches 2
Baden 1

Locatie en omgeving

Hoogersmilde, Drenthe

Geniet van de vele kilometers fietspaden van Drenthe. Ze slingeren door dichte naald- en loofbossen en uitgestrekte heidevelden of zandverstuivingen, maar ook langs bosmeren, hunebedden en door oude authentieke Drentse brinkdorpen. Er zijn talloze mogelijkheden voor uitstapjes in de buurt: zo is er het Museumdorp Orvelte, Wildlands Emmen, het Boomkroonpad in Borger en Herinneringscentrum Kamp Westerbork. In de nabije omgeving is het Blauwe Meer, een grote natuurvijver met zandstrand. Voor een dagje winkelen bent u in een mum van tijd in Assen, Meppel of Hoogeveen. Naast Hoogersmilde kunt u in de nabijgelegen dorpen Diever of Dwingeloo ook terecht voor een goed restaurant of een kop koffie op het terras.

Afstanden
icon Meer5,8 km
icon Supermarkt1,4 km
icon Restaurant7,1 km
icon Dorp/stadcentrum1,5 km
icon Bos0,5 km
icon Recreatieplas5,8 km
icon Viswater12,4 km
icon Golfbaan7,3 km
icon Nationaal park9,9 km
icon Vliegveld34,8 km
icon Treinstation12,6 km
icon Bushalte1,4 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Bungalowpark Hoogersmilde

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,2
Gemiddelde cijfer

8 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
augustus 2025
8,7
nl
Anoniem
Wij hebben genoten in dit prachtige gelegen huis. Ruime slaap en badkamers en een prachtige tuin met royale zitplekken.
Reactie van de eigenaar:
Bedankt voor uw review en graag tot ziens!
augustus 2025
10
nl
Corrie Ouwehand
wij hebben genoten van de rust en vrijheid van het park.
fijne fietsroutes en leuk dorpjes.
Reactie van de eigenaar:
Bedankt voor uw mooie review. Daar doen we 't voor!!
april 2025
9,7
nl
Ellen Schüssler
Huisje was van alle gemakken voorzien en was heel gezellig ingericht. Minpuntje, stofwolken onder de bank en tafel. Voor mijn gezin met twee volwassen kinderen en vier kleinkinderen was het goed toeven. Op zo'n gemiddeld 30 minuten van het park voldoende andere activiteiten te vinden. De rust op het park is heel fijn.
Reactie van de eigenaar:
Bedankt voor uw positieve review. We zien u graag nog nog eens terug!
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken