Vakantiehuis Houtigehage
niet op een vakantiepark
Huiscode: FR190 Huiscode: FR190
4 personen 4 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,4 Heerlijk
43 beoordelingen
FR190
camera 34
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(43)

Heerlijk gelegen 4 persoons particulier vakantiehuis nabij Drachten

‘Bûtengewoan’ Fries voor Buitengewoon! In het buitengebied van het Friese dorp Houtigehage staat dit knusse vakantiehuisje. Hier ervaart u de rust en vrijheid van ‘het buiten zijn’. Het vakantiehuisje bevindt zich op het erf naast de woning van de eigenaar, maar geeft u voldoende privacy en rust. Dit vakantiehuis vormt de ideale uitvalbasis voor prachtige fiets- en wandeltochten door het Friese Woudengebied. Daarnaast kunt u onthaasten en ontspannen op uw eigen terras voorzien van tuinmeubilair en gebruik maken van een kleine barbecue. Voor uw dagelijkse boodschappen en om eens uitgebreid te winkelen kunt u terecht in het nabijgelegen Drachten en Surhuisterveen.

Het gelijkvloerse vakantiehuisje is modern ingericht, comfortabel en voorzien van alle gemakken. De sfeervolle woonkamer heeft een eethoek en een zithoek met een Smart TV. De open keuken heeft onder andere een vierpits inductiekookplaat, Senseo duo, waterkoker, koel-vries combinatie en vaatwasser. Er is een slaapkamer op de begane grond met twee éénpersoons boxspringbedden naast elkaar en een slaapvide met twee éénpersoonsmatrassen (te bereiken via een losse trap) De badkamer heeft een inloopdouche en een wasmeubel en er is een separaat toilet. Het vakantiehuisje is voorzien van elektrische verwarming met bewegingssensoren. Aan de achterzijde van het vakantiehuis heeft u uw eigen privé terras. Hier kunt u genieten van een lekker kopje koffie, thee of een borreltje na een heerlijke wandel- of fietstocht. Ook is hier een fietsenberging met elektriciteit zodat u uw meegebrachte elektrische fiets kunt opladen. Er is een gezamenlijke oprit.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • U kunt elektrische fietsen huren, gelieve dit uiterlijk drie dagen voor aankomst te bespreken met de eigenaar.

Kenmerken

icon Tiny House
icon Oppervlakte: 36 m²
icon Filter koffiezetapparaat
icon Senseo

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Houtigehage, Friesland

Naast de typische Friese meren en weilanden zijn er hier ook uitzonderlijke bossen en heidevelden te vinden. Het grootste heidegebied van Friesland is de Duurswouderheide. In dit gebied komen grafheuvels uit de Bronstijd voor, maar ook meren. Dit zijn geen gewone meren maar pingoruïnes, ontstaan tijdens de ijstijd. Een bijzonder natuurgebied om eens doorheen te wandelen. Ook natuurgebied de Friese Wouden is een echte aanrader: hier kunt u ongestoord vogels spotten en door het gebied loopt ook een interessante archeologische wandelroute. Voor een dagje winkelen of cultuur snuiven, kunt u vanuit Houtigehage een bezoek brengen aan Drachten of Heerenveen. Ook Leeuwarden of Groningen zijn een erg leuk dagje uit.

Afstanden
icon Meer0,9 km
icon Supermarkt6,0 km
icon Restaurant1,0 km
icon Dorp/stadcentrum1,0 km
icon Bos6,0 km
icon Recreatieplas3,7 km
icon Viswater15,6 km
icon Golfbaan20,8 km
icon Nationaal park8,0 km
icon Attractiepark16,6 km
icon Treinstation15,4 km
icon Bushalte0,4 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,4
Gemiddelde cijfer

19 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
september 2025
9,7
nl
Klaas Den Besten
Het is een prachtig huisje met alles erop en eraan. Heel fijn contact met de verhuurster, er lag al een heerlijk suikerbrood op ons te wachten toen we aankwamen. Als het wat donkerder weer was, zou het fijn zijn om wat meer daglicht in de woonkamer te hebben, maar daar werd al over nagedacht begrepen we. Verder hebben we een prima week gehad.
augustus 2025
9,3
nl
Marlies Stougie
Het is een heel fijn huisje en gastvrije mensen. Het is er schoon, het zit toilet apart van de douche en buiten kun je heerlijk zitten. Je zit heel centraal voor tripjes met de auto (eventueel met fietsen mee op de auto) naar o.a. Leeuwarden, Groningen, Zoutkamp en Wierum. Kortom een aanrader!
juli 2025
8,0
nl
Flip Homburg
Het was een prima huisje, alleen de plaats om buiten te zitten is nogal opgesloten.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken