Comfortabele 8‑persoons watervilla met privé‑sauna en steiger in Friesland Langelille
Laat u verrassen door de rust, ruimte en het waterlandschap van Friesland. Deze watervilla ligt op een vakantiepark, direct aan open vaarwater, omgeven door uitgestrekte polders en nabij natuurgebieden waar u prachtig kunt wandelen, fietsen of varen. De centrale ligging maakt uitstapjes naar gezellige Friese steden als Heerenveen, Sneek of Giethoorn eenvoudig.
Deze comfortabele acht persoons villa van circa 105 m² is van alle gemakken voorzien. De woning beschikt over vloerverwarming, een gezellige zithoek met sfeerhaard en smart-tv, en een open keuken met combi‑oven, vaatwasser en koffiemachines. De privé‑sauna in de badkamer beneden nodigt uit tot ontspannen na een actieve dag. Via openslaande deuren bereikt u het zonnige terras aan het water, compleet met loungeset en privé‑steiger, perfect om te vissen of een bootje aan te leggen. Met vier slaapkamers, twee badkamers, een wasmachine en droger is het verblijf ook ideaal voor gezinnen of vriendengroepen.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Het park kan ter plaatse een borg van EUR 50 tot EUR 500 per persoon vragen, afhankelijk van de groepssamenstelling. Houd hier rekening mee bij uw reservering.
- Het interieur/exterieur van de accommodaties kunnen verschillen.
- Houd er rekening mee dat u voor het vissen op het park vispas nodig heeft.
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Begane grond
- Wastafel
- Toilet
- Inloopdouche
- 1e verdieping
- Wastafel
- Toilet
- Inloopdouche
Locatie en omgeving
Op de grens van Friesland en Overijssel ligt het kleine Friesche dorp Langelille. Water staat centraal in Langelille, een jachthaven, de rivier de Tjonger en de vele meren in de buurt; het water is hier nooit ver weg. Maar ook voor heerlijke wandelingen of fietstochten midden in de natuur ben je hier op de juiste plek. Zo is Nationaal Park Weerribben-Wieden en natuurgebied de Rottige Meenthe absoluut de moeite waard en kan je uren genieten van rust en ruimte in het typisch Friese polderlandschap. Voor de dagelijkse boodschappen kun je het best naar Echtenerbrug of Kuinre.
Waterpark Langelille
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang ± 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.