Vakantiehuis Langelille
Huiscode: FR502 Huiscode: FR502
6 personen 6 personen
Huisdiervrij Huisdiervrij
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
FR502
camera 39
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark

Compacte strand lodge voor 6 personen direct aan het recreatiestrand in Langelille

Geniet van een ontspannen vakantie direct aan het water in deze compacte zes persoons beach lodge. De lodge heeft een gezellige woonkamer met smart-tv en vloerverwarming, een moderne open keuken, drie slaapkamers met boxspringbedden en een badkamer met regendouche. Openslaande deuren leiden naar het terras met parasol en picknicktafel, direct aan het water.

Het park is een ideale uitvalsbasis om de omgeving te ontdekken: vaar het Tjeukemeer op, geniet van het recreatiestrand of bezoek sfeervolle plaatsen zoals Lemmer en Giethoorn. Na een actieve dag keert u terug naar uw lodge en geniet u van het uitzicht over het water. De lodge beschikt bovendien over een parkeerplaats voor één auto.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Het park kan ter plaatse een borg van EUR 50 tot EUR 500 per persoon vragen, afhankelijk van de groepssamenstelling. Houd hier rekening mee bij uw reservering.
  • Het interieur/exterieur van de accommodaties kunnen verschillen.
  • Houd er rekening mee dat u voor het vissen op het park vispas nodig heeft.

Kenmerken

icon Recreatiewoning
icon Oppervlakte: 79 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 1
icon Senseo
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 3
Slaapplaatsen 4
Bedden 6
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Langelille, Friesland

Op de grens van Friesland en Overijssel ligt het kleine Friesche dorp Langelille. Water staat centraal in Langelille, een jachthaven, de rivier de Tjonger en de vele meren in de buurt; het water is hier nooit ver weg. Maar ook voor heerlijke wandelingen of fietstochten midden in de natuur ben je hier op de juiste plek. Zo is Nationaal Park Weerribben-Wieden en natuurgebied de Rottige Meenthe absoluut de moeite waard en kan je uren genieten van rust en ruimte in het typisch Friese polderlandschap. Voor de dagelijkse boodschappen kun je het best naar Echtenerbrug of Kuinre.

Waterpark Langelille

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 129.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang ± 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken