Vakantiehuis Lemmer
op een vakantiepark
Huiscode: FR565 Huiscode: FR565
4 personen 4 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
FR565
camera 10
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie

Stijlvolle houseboat voor 4 personen met uitzicht op het water in Lemmer

U verblijft in een luxe houseboat in Lemmer, waar comfort en het leven op het water samenkomen. De lichte woonruimte is modern ingericht en biedt een fijne zithoek en eettafel voor vier personen. De open keuken is compleet uitgerust voor het bereiden van maaltijden aan boord. De houseboat beschikt over twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden, en een nette badkamer met douche en toilet. Buiten geniet u volop van het waterleven. Op het terras aan het water of het dakterras is het heerlijk ontspannen met vrij uitzicht over de haven. De rustige ligging zorgt voor een ontspannen sfeer, met alle levendigheid van Lemmer dichtbij.

Het strand aan het IJsselmeer en het gezellige centrum liggen op loopafstand. In de omgeving kunt u varen op het IJsselmeer en de Friese Meren, fietsen door het polderlandschap of een bezoek brengen aan plaatsen zoals Sneek, Sloten en Hindeloopen. Een ideale uitvalsbasis voor een bijzondere vakantie op het water.

Beschikbaarheid

Kenmerken

icon House Boat
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 3
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Lemmer, Friesland

Voor een leuk dagje uit bezoekt u een van de omliggende authentieke Zuiderzeedorpen. In Lemmer, Blokzijl en Urk vindt u onder meer oude gebouwen en havens, maar kunt u ook heerlijk lunchen in een van de restaurants of op de gezellige terrassen. Heeft u zin om een dagje te zwemmen? Bezoek dan binnenzwembad Bosbad in Emmeloord. Voor een dagje op het water is het Venetië van het Noorden, Giethoorn, zeker een aanrader. Of u nu gaat voor een fluisterbootje, kano of een tocht met de rondvaartboot: dit dorp is het mooiste als u het vanaf het water bekijkt. Daarnaast is ook het Kuinderbos leuk voor een dagje uit: de prachtige natuur nodigt uit voor lange wandelingen, mooie fietstochten en lekkere picknicks onderweg.

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 127.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang ± 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken