Comfortabele vakantiewoning voor 6 personen op de prachtige Resort Maastricht, Limburg.
Over vakantiehuis L135
Geïnspireerd door de oude woningen van de vroegere tijden uit de regio. Deze ruime vrijstaande woning is gelegen op het prachtige Resort Maastricht en is geschikt voor zes personen. De luxe inrichting, gezellige houtkachel in de woonkamer, privé parkeerplaats en ruimte om uw vakantiewoning maakt dat het u aan niets zal ontbreken tijdens uw verblijf. Ook vervelen is er op Resort Maastricht niet bij. Maak gebruik van de vele faciliteiten, sla een balletje, ontdek het oude stadscentrum van Maastricht of kook de sterren van de hemel, wat wel heel gemakkelijk gaat met alle luxe keukenapparatuur in de vakantiewoning.
Indeling
Welkom in deze ruime, vrijstaande vakantiewoning voor zes personen! Deze vakantiewoning heeft een oppervlakte van circa 86 m² en geeft u toegang tot een zeer ruime woonkamer met een vrijstaande houtkachel. De keuken beschikt over luxe apparatuur met onder andere een koelkast, diepvries, magnetron, kooktoestel, afzuigkap, koffiezetapparaat en keukengerei. Daarnaast zijn er drie slaapkamers waarvan één met een tweepersoonsbed en twee met twee eenpersoonsbedden. De badkamer beschikt over een douche cabine, ligbad, toilet en wastafel. Ook vindt u in de woning een inpandige berging, apart toilet en een ruim terras met tuinmeubelen en een zonnescherm voor ontspannen zomeravonden.
Beschikbaarheid en prijzen
Bijkomende kosten
Bijzonderheden
- Het koffiezetapparaat betreft een Nespresso apparaat.
- Onder servicekosten valt de eindschoonmaak, gebruik van hand -en bedlinnen en opgemaakte bedden bij aankomst.
- Bij het indoor zwembad op het park is geen toezicht aanwezig.
- In ieder vakantiehuis op Resort Maastricht is er standaard een traphekje op de bovenverdieping aanwezig.
Faciliteiten
Locatie en omgeving: Maastricht, Limburg
Maastricht is de hoofdstad van Limburg en is gelegen aan de voet van de St. Pieterberg. Het is een knusse stad waar het eten goed is en de landschappen prachtig zijn. Plof neer op een van de pleinen voor een goed kopje koffie, slenter door de winkelstraten of bezoek een museum. Laat u verrassen door een tour met de stoomtrein ZLSM of een rondvaart op de Maas. Zelfs onder de grond is er wat beleven, wandel of step door de grotten onder de stad. Dagje naar het buitenland? Binnen een oogwenk bent u in Luik of Aken waar u kunt winkelen, musea bezoeken of uit eten kunt gaan. Ook het prachtige plaatsje Valkenburg, wat bekend staat om haar grotten en kastelen is dichtbij, zeker rond kerst hangt er een magische sfeer.
Resort Maastricht
Kom en geniet! Resort Maastricht bevindt zich op nog geen 10 minuten fietsen van het bekendste plein van Maastricht, de Vrijthof! Ontspan in één van de luxe vakantiehuizen op dit nieuwe park in Maastricht. Ervaar rust, vrijheid, Limburgse gezelligheid, luxe en dit alles binnen handbereik op dit prachtige Resort Maastricht. Alle vakantiewoningen zijn gebouwd in een typisch historische Maastrichtse architectuur met de luxe en wensen van nu. De woningen zijn gelegen op een ruim kavel met privé parkeergelegenheid en een terras.
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Beoordelingen
Het was alleen niet heel erg schoon. Serviesgoed was niet schoon. Haren rondom de bedden en stof op de lampen. Zeker in deze tijd waarin hygiëne zeer belangrijk is zou dit niet mogen voorkomen. Wellicht dat de druk daarin mee speelt? Of gebrek aan goed personeel?? Ik denk het tweede..
Er zijn een aantal groepshuizen waar groepen jongeren in mogen. Dit geeft veel lawaai en 's avond onrust. De kussen zijn echt heel erg slecht. We hadden aangegeven een stoel te missen, die hebben we uiteindelijk zelf maar bij een buurhuisje geleend.
Receptiepersoneel vriendelijk. Broodjesservice fijn. Huis netjes schoon alleen hoe schoon het keukengerei was liet te wensen over. Veel eerst opnieuw afgewassen.Op het park niet heel veel faciliteiten buiten een cafe, eettent en een luxe restaurant. Klein zwembad. Goede taxiservice Maastricht.
Alleen het keukengerei was ronduit vies! Het bestek, het servies, heel veel dingen moesten we eerst afwassen. Wel gek als er een vaatwasser in het huisje is. Dan was de hoeveelheid bestek wat aan de magere kant. De ontvangst bij de receptie was vriendelijk.