Vakantiehuis Menaam
Huiscode: FR623 Huiscode: FR623
4 personen 4 personen
Huisdiervrij Huisdiervrij
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
FR623
camera 36
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark

Comfortabel 4-persoons chalet met airco op vakantiepark In Style nabij Leeuwarden

In het luxe chalet ervaart u de perfecte combinatie van rust, comfort en luxe. Dit vrijstaande chalet, gelegen op een kleinschalig park in Menaam, biedt ruimte voor vier personen en is volledig op de begane grond. De sfeervolle woonkamer is uitgerust met een gezellige zithoek, een eettafel en een flatscreen TV. Dankzij de airco, vaatwasser, wasmachine en L'Or koffiemachine voelt het direct als thuis.

U beschikt over twee slaapkamers: een met een tweepersoons boxspring en TV, en een met een stapelbed, ideaal voor gezinnen of vrienden. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche en wastafel. Buiten kunt u genieten van uw eigen privétuin met terrasmeubilair en directe toegang tot een eigen parkeerplek.

De omgeving biedt tal van mogelijkheden voor ontspanning en avontuur, zoals fiets- en wandelroutes door het prachtige Friese landschap. Op korte afstand vindt u de historische steden Leeuwarden, Harlingen en Franeker, waar cultuur en gastronomie samenkomen. Dit chalet is de ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie in Friesland.

Beschikbaarheid

Kenmerken

icon Chalet
icon Oppervlakte: 52 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 1
icon Airco
icon Dolce Gusto

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 2
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Menaam, Friesland

Menaam ligt dicht bij de Friese steden Leeuwarden, Harlingen, Franeker, Makkum en Wognum. Deze historische steden beschikken over mooie stadskernen, vele terrassen en restaurants en interessante musea. Wanneer u de omgeving intrekt, fietst u langs de meest unieke landschappen en ziet u de mooiste uitkijktorens vanaf waar de uitzichten fenomenaal zijn. Een dagje strand of de natuurgebieden per kano ontdekken? Dat kan. En ook in de winter verveelt u zich hier niet snel. Heeft het flink gevroren en kan er geschaatst worden? Dan maakt u de mooiste tochten in en rond Leeuwarden, Sneek en Dokkum. Tips voor een dagje uit met de kids: Aqua Zoo in Leeuwarden, Zeehondencentrum Pieterburen en Kameleondorp Terherne.

Afstanden
icon Strand (aan zee)12,0 km
icon Meer15,0 km
icon Supermarkt0,5 km
icon Restaurant0,5 km
icon Dorp/stadcentrum0,5 km
icon Bos5,0 km
icon Recreatieplas10,0 km
icon Viswater0,2 km
icon Golfbaan10,0 km
icon Nationaal park35,0 km
icon Attractiepark12,0 km
icon Treinstation4,0 km
icon Bushalte0,1 km
icon Zee12,0 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Paardrijden
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Squashen
icon Suppen
icon Padellen
icon Museum
icon Varen

Vakantiepark in Style

Parkvoorzieningen
icon Wasserette
icon Jeu de Boulesbaan

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 135.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang ± 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken