Ruime 6-persoons vakantiewoning op loopafstand van het strand
Wilt u een vakantie op korte afstand van bos, zee en strand? Dan is “Roodborstje” een unieke kans. Vanuit de woning loopt u in 10 minuten naar het strand. Het is een prima uitvalbasis voor tochten naar Domburg, Middelburg, Veerse meer en het stadje Veere. Ook is er een restaurant en een midgetgolfbaan op loopafstand. Het park grenst aan een brede strook met duinen en bossen, de Mantelinge genaamd. Daarin liggen ook het 12e eeuwse Kasteel Westhove en het museum voor natuur en landschap "Terra Maris" met heemtuin.
De woning staat vrij en aan de achterkant begint meteen de natuur. Hierdoor geniet u van optimale privacy. De woning heeft een ruime woonkamer met open keuken en een schuifpui naar het terras. Er zijn veel ramen, dus veel licht en ruimte tijdens uw verblijf. De keuken is uitgerust met een magnetron en ovenfunctie, koelkast met diepvriesvak, inductie kookplaat, filter koffiezetapparaat, waterkoker en vaatwasser.
Op de begane grond is er één slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en de badkamer. De badkamer heeft een douche en wastafel voor optimaal comfort. Het toilet bevindt zich in een aparte ruimte. Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers. Elke slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden en een linnenkast en nachtkastje.
Op het ruime terras geniet u met mooi weer al tijdens het ontbijt van het zonnetje. Tot halverwege de middag geniet u hier van de zon. Er is een eigen parkeerplaats met ruimte voor meerdere auto’s.
Beschikbaarheid
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- 1e verdieping
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 160 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- Begane grond
- Wastafel
- Inloopdouche
Locatie en omgeving
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.Beoordelingen
29 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden
Küche und Bad sind prima, die Schlafzimmer etwas in die Jahre gekommen.
Die Terrasse ist leider immer etwas unansehnlich, Unkraut etc.
Wir kommen gerne wieder.
Das Team von Heerlijkje Huisjes hat sich super gekümmert, als der Sonnenschirm kaputt war. Vielen Dank!
Das Badezimmer war nicht sauber in den Ecken Spinnweben und tote Spinnen. Die Toilette war nicht gesäubert deutliche Spuren waren deutlich erkennbar auf dem Boden lagen abgeschnittenen Haare und Haarbüschel. Ekelhaft
Auch die Schonbezüge für die Betten waren voller Haare und somit nicht nutzbar.
Blijf ontdekken
Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.