Vakantiehuis Schin op Geul
Huiscode: L253 Huiscode: L253
4 personen 4 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,9 Heerlijk
3 beoordelingen
L253
camera 31
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(3)

Sfeervol 4 persoon vakantiehuis op vakantiepark Résidence Valkenburg

Op Résidence Valkenburg vindt u dit comfortabele vakantiehuis geschikt voor vier personen. Op dit vakantiepark zult u zich geen moment vervelen. Zo is er onder andere een openluchtzwembad waar u heerlijk kunt afkoelen na een dag vol belevenissen. De prachtige omgeving van Zuid-Limburg staat garant voor het echte vakantiegevoel en bourgondisch genieten. Maak leuke dagtripjes naar het nabij gelegen Valkenburg, Maastricht of het drielandenpunt in Vaals. Natuurgebied Het Geuldal ligt eveneens op steenworp afstand, hier kunt u uitstekend fietsen of wandelen en genieten van al het moois dat dit mooie stukje Nederland ons te bieden heeft.

Dit vakantiehuis is geschikt voor vier personen. De woonkamer is ingericht met een bank, televisie en eethoek. De moderne keuken is van alle gemakken voorzien en beschikt over een vaatwasser, combimagnetron, vierpits gasstel, koelkast met diepvries en een koffiecup apparaat. In dit vakantiehuis zijn twee slaapkamers, beiden voorzien van twee éénpersoonsbedden. Er zijn twee badkamers, in een badkamer vindt u een douche, wastafel en toilet. De tweede badkamer beschikt over een douche en wastafel. De tuin is voorzien van tuinmeubilair en er is parkeerplek voor één auto.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Als u een cottage met hottub heeft geboekt, duurt het ongeveer 1,5 uur voordat de hottub is opgewarmd. De hottubs zijn elektrisch.
  • Ter plaatse kan een borg gevraagd worden bij groepssamenstellingen zoals vriendengroepen, van maximaal EUR 100 per persoon. Bij grote evenementen en festivals wordt een borg van EUR 500 per accommodatie toegepast. Bij een combinatie van een evenement en een boeking van meer dan vijf personen geldt het borgbedrag per persoon.
  • Het interieur / exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen.
  • In de huisdiervriendelijke vakantiewoningen zijn enkel honden toegestaan.
  • Résidence Valkenburg is een vakantiepark in ontwikkeling, hierdoor vinden er bouwwerkzaamheden plaats. Het park doet hun ons best om de overlast zoveel mogelijk te beperken.

Kenmerken

icon Chalet
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 2

Locatie en omgeving

Schin op Geul, Limburg

Het landschap in de omgeving van Schin op Geul bestaat uit glooiende heuvels, uitgestrekte bossen en kabbelende beekjes met weidse uitzichten over het Geuldal. In het Geuldal treft u vele kastelen, boerderijen, historische monumenten, kerken en molens die u tijdens uw vakantie veelal kunt bezichtigen. Maak eindeloze wandelingen of maak een fietstocht naar de steden Maastricht, Aken of Luik. Proef tijdens uw vakantie, onder het genot van een kopje koffie en een heerlijke vlaai, de Limburgse sfeer. Maar voor een kop koffie kunt u uiteraard ook in een café in het dorp terecht. Het prachtige nabijgelegen stadje Valkenburg is tot slot ook zeker een bezoek waard, vooral rond kerst hangt er een magische sfeer.

Afstanden
icon Meer6,1 km
icon Supermarkt3,0 km
icon Restaurant0,1 km
icon Dorp/stadcentrum0,5 km
icon Bos3,5 km
icon Recreatieplas3,4 km
icon Viswater3,4 km
icon Golfbaan5,6 km
icon Nationaal park35,2 km
icon Attractiepark3,7 km
icon Vliegveld26,8 km
icon Treinstation1,2 km
icon Bushalte0,1 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen
icon Museum

Résidence Valkenburg

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Speeltuin
icon Openluchtzwembad
icon Sportveld
icon Café/Bar
icon Oplaadpunt elektrische auto
icon Fietsverhuur
icon Snackbar
icon Vuurwerkarm

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,9
Gemiddelde cijfer

3 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
oktober 2025
10
nl
Jolanda van de Ven
Helemaal goed. Keurig nette bungalow. Mooi schoon. Het enige wat aangepakt zou kunnen worden zijn de spiegels in de badkamer, die hangt in de kleine badkamer zo hoog dat je op je tenen moet staan om jezelf te kunnen zien als je korter bent dan 1.70 meter. In de grote badkamer kan het maar net. En we mistten een lange passpiegel.
augustus 2025
8,3
nl
Willem van den Hoek
Heel mooi en luxe huisje. Wel jammer dat het naar rook stonk in het huisje. Van alle gemakken voorzien. Bedden waren matig. Zwembad was bij aankomst gesloten. De waterkwaliteit was niet in orde. Later weer open, echter was het water nog niet oké. Fantastische omgeving. Dichtbij Valkenburg, Maastricht en eindeloze fietsroutes.
oktober 2024
8,3
nl
Derkjan Leerentveld
We hadden een mooi huisje alleen het schoonmaken kan beter. Overal spinnenwebben en de vloer was ook niet echt schoon. Verder een ruime woonkamer/ keuken waarvan de vaatwasser niet goed werkte. Ook al aangegeven aan de receptie net als de wasbak in de badkamer die niet goed leeg liep.
De omgeving was wel heel erg mooi. Restaurant was gezellig
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken