Vakantiehuis Sint Nicolaasga
Huiscode: FR442 Huiscode: FR442
4 personen 4 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 10 Voortreffelijk
1 beoordeling
FR442
camera 23
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(1)

Modern chalet voor 4 personen, gelegen te midden van water en bos in Sint Nicolaasga

Dit chalet staat in één van de mooiste bos- en waterrijke gebieden van Friesland. U verblijft in de gemeente Skarsterlân, tussen het Tjeukemeer en de Langweerder Wielen. Hier vindt u een overvloed aan water en bos. In dit prachtige recreatiegebied is het eeuwen-oude Landgoed Eysinga-State gesitueerd. Het landgoed is schitterend gelegen op de zandgronden tussen Sint-Nicolaasga en Langweer. Op het landgoed vindt u in de voormalige boerderij de "Blaauwpleats", een sfeervol restaurant. Bij de balie van de receptie kunt u alle informatie vinden over de vele mogelijkheden van recreatie in de nabije omgeving. Het landgoed zelf ligt middenin de bossen, maar ook aan open vaarwater. Bij enkele woningen op het park kunt u zelfs uw eigen boot afmeren.

De woonkamer is ingericht met een zithoek en televisie. De openkeuken is volledig uitgerust met een broodrooster, combimagnetron, koelkast met vriesvak, Nespresso machine, vaatwasser, waterkoker en inductiekookplaat. Er zijn twee slaapkamers, beide zijn voorzien van boxspringbedden. Er is één slaapkamer met een tweepersoonsbed en één slaapkamer met twee éénpersoonsbedden. De badkamer beschikt over een douche en wastafel. Er is ook een apart toilet aanwezig. Buiten is er een terras met tuinmeubilair. Er is geen parkeergelegenheid bij de woning, maar wel in de directe nabijheid.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Het interieur/ exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen.
  • De hoofdboeker dient minimaal 21 jaar oud te zijn.

Kenmerken

icon Recreatiewoning
icon Oppervlakte: 50 m²
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Sint Nicolaasga, Friesland

Vanuit Sint-Nicolaasga heeft u onder andere de keuze uit het Fries Museum in Leeuwarden, waar u alle geschiedenis van het prachtige Friesland kunt bekijken. Of u kunt het allereerste schaatsmuseum bezoeken in Hindeloopen. Hier bevindt zich ook de Elfstedenzaal, waar historisch materiaal van de Elfstedentochten wordt tentoongesteld. In Leeuwarden kunt u perfect terecht voor een dagje winkelen of een avondje uit (eten). Ook Sneek en Joure zijn aanraders als het gaat om sfeervolle en historische steden. Voor een middagje zwemmen (of andere watersporten) bent u hier ook aan het juiste adres: het Sneekermeer en de Goëngarijpsterpoelen zijn erg mooi en perfect voor een heerlijke dagje uit in de buitenlucht.

Afstanden
icon Strand (aan zee)46,2 km
icon Meer1,0 km
icon Supermarkt3,0 km
icon Restaurant0,5 km
icon Dorp/stadcentrum3,0 km
icon Bos0,2 km
icon Recreatieplas5,9 km
icon Viswater3,8 km
icon Golfbaan1,4 km
icon Nationaal park35,4 km
icon Treinstation16,5 km
icon Bushalte1,0 km
icon Zee40,3 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Paardrijden
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Suppen

Landgoed Eysinga State

Parkvoorzieningen
icon Kinderboerderij
icon Restaurant
icon Wasserette
icon Kinderanimatie
icon Speeltuin
icon Sportveld
icon Recreatieplas
icon Camperplaatsen
icon Café/Bar
icon Oplaadpunt elektrische auto
icon Fietsverhuur
icon Snackbar
icon Vuurwerkarm

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

10
Gemiddelde cijfer

1 beoordeling in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
augustus 2025
10
nl
J.J. Meijer
Mooi park, schoon en rustig. Huisje heel schoon en goed uitgerust! Paar kleine zaken. Tv in de woonkamer kan niet streamen, voordeur klemt - moeilijk op slot doen, doek boven terras hangt scheef - stokken komen er uit.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken