Vakantiehuis Sneek
niet op een vakantiepark
Huiscode: FR174 Huiscode: FR174
4 personen 4 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,6 Heerlijk
18 beoordelingen
FR174
camera 32
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(18)

Prachtig gelegen 4 persoons houseboat, met tuin, aan het Sneekermeer in Friesland

Kom heerlijk vakantie vieren in deze unieke vierpersoons Houseboat, met tuin, aan het Sneekermeer en in de mooiste haven van Sneek. Omgeven worden door water maar wel het comfort van een luxe vakantiehuisje? Aanschouw voorbijgaande boten terwijl je een heerlijk ontbijt nuttigt in de tuin of geniet de zonsondergang op het dakterras. Met een sup (twee stuks inbegrepen) of bootje kun je op een unieke manier Friesland ontdekken.In de haven bevindt zich ook het populaire 'Beachclub Sneek'. Een plek om heerlijk te vertoeven onder het genot van een hapje en een drankje. Zodra u aankomt, kan de vakantie beginnen!

De houseboat is uitgerust met een gezellig ingerichte woonkamer met een eethoek, kinderstoel en een zithoek met TV. De TV beschikt niet over een zenderpakket, het is dus enkel mogelijk om te streamen. Daarnaast is er een zeer moderne keuken (vierpits inductieplaat, oven, waterkoker, Nespresso-apparaat, filter-koffieapparaat, koelkast/ vriezer, vaatwasser, servies etc.) alles wat u nodig heeft voor een aangenaam verblijf. Er zijn twee slaapkamers, een met een tweepersoonsbed en een kinderbedje en de andere slaapkamer met een stapelbed. Verder is er een badkamer met douche en toilet. Er zijn meerdere terrassen, de grootste is een ruim zonnedek, die toegankelijk is via een wenteltrap. De houseboat zit stevig vast aan een privé steiger en is niet verplaatsbaar, wel is er plaats aan de steiger voor een eigen boot. De houseboat heeft een ruime tuin waar kinderen op het grote grasveld fijn kunnen spelen of waar je ruim kunt zitten om bijvoorbeeld gezellig te barbecueën. De tuin heeft uitzicht over het Sneekermeer. Er kan één auto geparkeerd worden achter de slagboom.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • U heeft de beschikking over alle faciliteiten van de haven. Indien u met uw eigen boot komt, kunt u kosteloos een ligplek voor uw boot reserveren. Houdt u er met kleine kinderen alstublieft rekening mee dat er om het gehele complex zich open water bevindt. Het dragen van zwemvesten wordt aangeraden.
  • In het servicepakket vindt u een vaatdoek, twee vaatwastabletten, een afwasborstel, een kleine flacon afwasmiddel, een spons en één vuilniszak. Er zijn twee rollen toiletpapier aanwezig in de accommodatie.

Kenmerken

icon House Boat
icon Oppervlakte: 54 m²
icon Filter koffiezetapparaat
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Sneek, Friesland

Sneek is een van de Friese elf steden, gelegen aan het Sneekermeer. Er is hier van alles te zien en te doen. Lekker ontspannen of actief bezig zijn op of aan het meer bijvoorbeeld. Of neem eens een kijkje in het Fries Scheepvaartmuseum. De historie van de Friese scheepvaart van de zeventiende tot de twintigste eeuw staat hier centraal. Er is hier ook een erg leuk interactief kindermuseum. In het Burgemeester Rasterhoffpark is het ook goed toeven. In dit grootste park van Sneek bevindt zich een gecreëerde waterval, en ook kunt u er Schotse hooglanders en reeën spotten.

Afstanden
icon Strand (aan zee)35,0 km
icon Meer0,1 km
icon Supermarkt5,0 km
icon Restaurant0,0 km
icon Dorp/stadcentrum6,7 km
icon Bos6,2 km
icon Recreatieplas0,0 km
icon Viswater0,0 km
icon Golfbaan13,8 km
icon Nationaal park29,7 km
icon Attractiepark45,0 km
icon Treinstation6,2 km
icon Bushalte3,1 km
icon Zee28,0 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,6
Gemiddelde cijfer

18 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Laatste reviews
oktober 2025 (via vakantiepark)
7,5
nl
Jolly T.
oktober 2025 (via vakantiepark)
9,6
de
Wolfgang B.
Het was gewoonweg prachtig. Mijn eerste keer op een woonboot...geluk met het weer...geweldig!!!
september 2025 (via vakantiepark)
8,4
de
Regina G.
De locatie is werkelijk schitterend.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken