Sfeervol 4-persoons vakantievilla op vakantieresort in Tholen.
Op Vakantiepark Waterrijk Oesterdam, een prachtig vakantiepark tussen Rotterdam en Antwerpen, midden in het Nationaalpark De Oosterschelde, kunt u deze luxe vierpersoons vakantievilla huren. De villa is onder meer voorzien van een heerlijke tuin en een overdekt terras en uitzicht over het water.
Het vakantiepark is aangelegd naast de Oesterdam, de langste dam van de deltawerken, welke Tholen met Zuid-Beveland verbindt. Door de unieke ligging heeft het een centrale ligging om zowel Tholen en Zuid-Beveland te verkennen, maar ook andere delen van Zeeland zijn eenvoudig te bereiken. Tevens zijn er goede verbindingen naar steden zoals Rotterdam, Goes, Antwerpen en Bergen op Zoom, om er maar enkele te noemen.
Ruime woonkamer met eethoek en zithoek met TV. Open keuken met luxe apparatuur zoals een Nespresso apparaat, vaatwasser, vierpits kookstel, waterkoker en koelkast met vriesvak. Deze villa heeft twee ruime slaapkamers, éen op de begane grond en één op de eerste verdieping op de eerste verdieping, die beide voorzien zijn van twee éénpersoonsbedden. Op beide verdiepingen is ook een ruime badkamer met een douchecabine, wasbak en toilet. Er is een apart toilet op de begane grond.
Buiten een heerlijke tuin met een terras voorzien van tuinmeubelen.
Er is parkeergelegenheid voor twee auto's bij het vakantiehuis.
Met voorkeur te boeken (hiervoor betaalt u voorkeurskosten):
- Oven, combioven of magnetron
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Let op! Niet in elke villa is een huisdier toegestaan. het meenemen van een huisdier is daarom enkel mogelijk op aanvraag en afhankelijk van de beschikbaarheid.
- Het type kookplaat kan per woning verschillen van gas tot inductie.
- De vakantievilla's op het Oesterdam Resort zijn uitsluitend te boeken door familiegroepen. Niet-familiale groepen zijn niet toegestaan in verband met het behoud van de rust op het resort. Het organiseren van clubuitjes, studentenfeesten, vrijgezellenfeesten en andere groepsvorming met een feestelijk karakter is niet toegestaan.
- Het optionele aanvullende servicepakket bestaat uit twee toiletrollen, drie vaatwastabletten en twee grote vuilniszakken.
- Het interieur/exterieur kan per vakantiehuis verschillen en mogelijk afwijken van de getoonde foto’s.
- Het meebrengen van een boot is op aanvraag, hiervoor kunt u contact opnemen met onze gastenservice.
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Wastafel
- Toilet
- Douchecabine
- 1e verdieping
- Wastafel
- Toilet
- Douchecabine
Locatie en omgeving
Oesterdam Resort
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.Beoordelingen
20 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden
Blijf ontdekken
Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.