Vakantiehuis Vledder
Huiscode: DG241 Huiscode: DG241
12 personen 12 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
6 slaapkamers 6 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,4 Zeer goed
142 beoordelingen
DG241
camera 30
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(142)

Twee naast elkaar gelegen 6 persoons vakantiehuizen in Zuid-West Drenthe.

U huurt twee naast elkaar gelegen zes persoons vakantiehuizen. Ideaal voor families, groepen die wel samen op vakantie willen, maar toch enige privacy willen hebben. Door de ligging te midden van diverse natuurgebieden waaronder het Drents Friese Wold en Dwingelderveld, is dit vakantieverblijf de ideale uitvalbasis om te fietsen, wandelen en te zwemmen. Als u terugkomt van uw fietstocht, staat het recreatieteam al klaar om uw gezin te vermaken. Of wat dacht u van urenlang waterpret in het verwarmde openluchtzwembad? Een groot aantal van deze aaneengeschakelde bungalows liggen aan de grote visvijver. Tevens zijn er een aantal bungalows iets verder naar de rand van het park gesitueerd.

De woonkamers zijn gezellig ingericht met een open haard en hebben een deur naar het terras. De keukens zijn volledig ingericht en de huizen beschikken beiden over voldoende inventaris voor zes personen met onder andere een filter koffiezetapparaat en een koelkast met een klein vriesvakje. Ieder huis heeft drie slaapkamers die allen gelegen zijn op de begane grond. Er zijn twee slaapkamers met twee éénpersoonsbedden (80 x 200cm) en er is één slaapkamer met een stapelbed. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en een toilet. De accommodaties worden verwarmd middels centrale verwarming. Uw eigen terras is voorzien van comfortabel tuinmeubilair (met uitzondering van de winterperiode). Verder beschikt dit vakantiehuis over twee parkeerplaatsen.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Deze twee naast elkaar gelegen accommodaties zijn NIET met elkaar verbonden middels een tussendeur.
  • Omdat één van de drie slaapkamers is ingericht met een stapelbed en de woning over één badkamer beschikt, adviseren wij deze accommodatie te boeken met maximaal vier volwassenen per vakantiehuis.
  • Sportverenigingen, studentenverenigingen en jongerengroepen (tot 25 jaar) zijn niet toegestaan.
  • U kunt tegen een kleine vergoeding een toegangsbewijs kopen voor het naastgelegen buitenzwembad.
  • In de winterperiode van 1 oktober tot en met 31 maart zijn het restaurant en verdere faciliteiten gesloten. Het kampwinkeltje is gedurende deze perioden wel geopend. 
  • Het is niet toegestaan een aanhanger bij de vakantiewoning te plaatsen. Een aanhanger is enkel toegestaan op de centrale parkeerplaats of op de groenstrook achter op het park.

Kenmerken

icon Bungalow
icon Oppervlakte: 0 m²
icon Open haard
icon Filter koffiezetapparaat

Indeling

Slaapkamers 6
Slaapplaatsen 12
Sanitair
Toiletten 2
Douches 2

Locatie en omgeving

Vledder, Drenthe

Het nostalgische Drentse dorp Vledder ligt in een prachtig bebost gebied met heidevelden en zandverstuivingen. Het Drents-Friese Wold, een van de mooiste en grootste natuurgebieden van Nederland, ligt op fietsafstand. Het natuurgebied staat bekend om haar vele wandel- en fietsroutes en daarnaast zijn er avontuurlijke mountainbikepaden en mogelijkheden voor huifkartochten. In en rondom Vledder vindt u leuke uitstapjes en vele bezienswaardigheden: breng bijvoorbeeld een bezoek aan het Miramar Zeemuseum, het Drents Museum of geniet van een wellnessbreak bij Sauna Het Friese Woud. Wilt u een dagje winkelen of een terrasje pakken? Dan bent u in Steenwijk, Heereveen of Meppel op de goede plek.

Afstanden
icon Meer7,8 km
icon Supermarkt1,3 km
icon Restaurant0,1 km
icon Dorp/stadcentrum1,2 km
icon Bos1,2 km
icon Recreatieplas8,0 km
icon Viswater8,9 km
icon Golfbaan11,5 km
icon Nationaal park11,7 km
icon Bushalte0,2 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen

Recreatiecentrum Adelhof

Parkvoorzieningen
icon Kinderboerderij
icon Restaurant
icon Parkwinkel
icon Wasserette
icon Kinderanimatie
icon Speeltuin
icon Openluchtzwembad
icon Midgetgolf
icon Tennisbaan
icon Sportveld
icon Camperplaatsen
icon Café/Bar
icon Jeu de Boulesbaan
icon Oplaadpunt elektrische auto
icon Snackbar

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,4
Gemiddelde cijfer

31 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
oktober 2025
8,0
nl
Carla Heezius
We hebben een heerlijke week gehad en samen met kinderen en kleinkinderen genoten van bos en alle paddestoelen. Prima huisjes, goede bedden. Wat we vooral leuk vonden, was de sfeer op het park, waar de vaste bewoners de kans hebben hun plekje op hun eigen manier in te richten. Dat vormde voor ons de charme van het park.
september 2025
8,3
nl
Simone van den Acker
Gezellige huisjes om met familie te verblijven. De hoge drempels bij voordeur en douche waren struikelblokken. En de deur naar de woonkamer viel open naar de deur van de badkamer. Als je dan net in de badkamer zat en die deuren elkaar raakten kon je niet meer uit de badkamer deur. Verder mooie omgeving en het park ligt heel fijn in de bossen!
augustus 2025
5,7
nl
Anoniem
Het zwembad was niet schoon en niet verwarmd ook moet je er voor betalen. 3 euro per dag per persoon. Het park verdient wel een opknapbeurt. Alles is heel erg verouderd. Je kunt geen skelter of iets huren. Ook zit iedereen met feeders te vissen dus normaal vissen voor mijn kind zat er niet in wat erg jammer was.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken