Vakantiehuis Well
Huiscode: L435 Huiscode: L435
12 personen 12 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
6 slaapkamers 6 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
L435
camera 43
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark

Stijlvolle 12-persoons lodge met sauna en stoomdouche in de bosrijke natuur

In deze comfortabele twaalf-persoons wellnesswoning geniet u van een heerlijk verblijf midden in een groene, bosrijke omgeving. De moderne leefruimte voelt ruim en ontspannen aan, met een volledig uitgeruste open keuken waar u moeiteloos gezamenlijke maaltijden bereidt. De woning biedt meerdere wellnessfaciliteiten, waaronder een luxe stoomdouche en een ruime sauna voor zes personen, ideaal om lichaam en geest tot rust te laten komen na een actieve dag. Voor extra gemak zijn ook praktische voorzieningen aanwezig, een was droogcombinatie en een föhn. De woning is geschikt voor families en vriendengroepen die comfort waarderen en samen willen genieten van een sfeervolle setting.

In de omgeving ontdekt u uitgestrekte bossen, afwisselende wandelroutes en gezellige dorpjes met horeca en winkels. Ook vindt u op korte afstand diverse bezienswaardigheden, aantrekkelijke natuurgebieden en mogelijkheden voor outdooractiviteiten, waardoor uw verblijf in elke periode van het jaar aantrekkelijk blijft.

Beschikbaarheid

Kenmerken

icon Villa
icon Privé parkeerplaatsen: 4
icon Sauna binnenshuis
icon Filter koffiezetapparaat
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 6
Slaapplaatsen 12
Bedden 11
Sanitair
Toiletten 2
Douches 5

Locatie en omgeving

Well, Limburg

Welkom in Well, deze Limburgse plaats ligt in het hart van Nationaal Park de Maasduinen, direct aan de Duitse grens. In het Pittoreske dorp Well vindt u een van de mooiste kastelen van de provincie Limburg: Kasteel Well, een waterburcht van oorsprong, gebouwd in de 14e eeuw. Het deel van het dorp wat aan de Maas is gelegen, ook wel de oude kern, bestaat uit veel huizen die teruggaan tot in de vorige eeuwen. Omringd door Nationaal Park De Maasduinen is de omgeving van Well ideaal voor fietsers en wandelaars. Voor rust en kalmte gaat u naar het Reindersmeer, Putjesberg of De Band. Voor de watersportliefhebber is het Leukermeer en de Maas uitermate geschikt: wakeboarden, surfen, of kajakken. Het kan allemaal!

Vakantiepark Leukermeer

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 127.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken