Vakantiehuis Wageningen
Huiscode: DG1271 Huiscode: DG1271
4 personen 4 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,2 Zeer goed
9 beoordelingen
DG1271
camera 19
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(9)

4 persoons chalet op Recreatiepark de Wielerbaan

Dit vierpersoons chalet ligt op Recreatiepark De Wielerbaan. Dit vakantiepark is een heerlijk rustig verblijfplaats voor mensen van 0 tot en met 99 jaar. Ieder familielid zal zich tijdens zijn vakantie opperbest vermaken in het café, de speeltuin of in het binnenzwembad. De prachtige locatie tussen de Veluwe, de Betuwe, de Gelderse vallei en de Utrechtse Heuvelrug maakt dat u iedere dag gegarandeerd een leuk en bijzonder uitstapje heeft. Het vakantiepark heeft zijn naam te danken en is uniek door een echte wielerbaan uit de dertiger jaren.

Woonkamer met zithoek en TV, open keuken met onder andere een Nespresso koffiezetapparaat, magnetron, vierpits kookstel en een koel-vriescombinatie. Er zijn twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden. Badkamer met douche, wastafel en toilet. Het terras is voorzien van tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto.

Met voorkeur te boeken (hiervoor betaalt u voorkeurskosten):

  • Aan het water


Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Het interieur/exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen.
  • In de huisdiervriendelijke vakantiewoningen zijn enkel honden toegestaan.
  • Vanuit de gemeente Wageningen is er geen toestemming om chalets te verhuren aan studenten.
  • Ter plaatse kan een borg gevraagd worden bij groepssamenstellingen zoals vriendengroepen, van maximaal EUR 100 per persoon. Bij grote evenementen en festivals wordt een borg van EUR 500 per accommodatie toegepast. Bij een combinatie van een evenement en een boeking van meer dan vijf personen geldt het borgbedrag per persoon.

Kenmerken

icon Chalet
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Wageningen, Gelderland

In Wageningen kunt u genieten van het prachtige Arboretum, de botanische tuinen van de Universiteit Wageningen. Ook is een wandeling langs de rand van de Wageningse berg met prachtig uitzicht op de Betuwe een echte aanrader. Wageningen heeft een leuke stadskern met de woensdagmarkt, vele historische gebouwen en niet te vergeten een bosrijke omgeving met vele fiets- en wandelmogelijkheden. Ook de pittoreske plaatsjes in de omgeving liegen er niet om. Cultuur snuiven in Ede of een lekker terrasje pakken in Veenendaal? Alles is mogelijk! Aan mogelijkheden voor een dagje uit ontbreekt het ook niet, bezoek de Apenheul in Apeldoorn, het Survivalpark in Ede of Nationaal Park De Hoge Veluwe.

Afstanden
icon Meer11,6 km
icon Supermarkt0,5 km
icon Restaurant0,1 km
icon Dorp/stadcentrum3,0 km
icon Bos0,1 km
icon Recreatieplas4,3 km
icon Viswater3,6 km
icon Golfbaan1,0 km
icon Nationaal park16,8 km
icon Treinstation6,6 km
icon Bushalte1,3 km
Activiteiten in de omgeving
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Squashen
icon Padellen
icon Museum

Recreatiepark De Wielerbaan

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Wasserette
icon Speeltuin
icon Openluchtzwembad
icon Sportveld
icon Café/Bar
icon Fietsverhuur

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,2
Gemiddelde cijfer

8 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
november 2025
7,7
nl
Dorothe Mulder-Vulkers
Mooie locatie en comfortabel huis. 1 pers.bedden zijn echt veel te smal.
augustus 2025
9,3
nl
Anoniem
In de 11 dagen dat we bij jullie verbleven hebben we veel door de prachtige omgeving gefietst en een aantal bezienswaardigheden bekeken en bezocht. Meer dan de moeite waard. Het park zelf is rustig, schoon met vriendelijke en behulpzaam personeel.
augustus 2025
7,3
nl
Suzanne van Nelfen
Goed onderhouden park en schoon huisje. Rustig park en zeker leuk met kleine kinderen. Vaatwasser was niet aanwezig en tv voor in deze tijd verouderd en niet alle Nederlandse zenders aanwezig.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken